Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Çelik me njolla në tokë 10.5 cm IP65 - Sheshi bazë

5 809,00 Lekë 2 755,00 Lekë
Discount is 3 054,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Me këtë vend të zhytur ju i jepni kopshtit ndriçim shumë atmosferik dhe funksional. Ky vend katror ka një strehë të fortë prej çeliku inox. Vendi ka një gjatësi dhe gjerësi 10.5 cm, dimensionet e montimit janë: thellësia: 13 cm dhe diametri 10.2 cm. Falë montimit GU10, është gjithashtu i përshtatshëm për burime drite LED me efikasitet energjie. Falë një vlere IP të IP65, është rezistent ndaj të gjitha ndikimeve të motit. Ky vend tokësor i Sheshit Bazë që mund të errësohet është ideal për të ndriçuar rrugën!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit43618
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881001802
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.7 kg
StiliModern
FormaKatror
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiInoks me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 13 cm - gjatësia 10,5 cm - gjerësia 10,5 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 13 cm - diametri 10,2 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 17 cm - gjatësia 11 cm - gjerësia 11 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Thellësi e ulët e instalimit0
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP65
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!