Lampa të ngarkueshme për tavolina

Gjeni dritën e tavolinës së rimbushëshme të përsosur këtu

Çoni atmosferë dhe fleksibilitet në çdo cep të shtëpisë suaj me lëmpionët tanë të tavolinës të ushqyer me bateri. Zbuloni lirinë e ndriçimit pa tel, ideal për përdorim brenda dhe jashtë. Me dizajnet praktike dhe të modës të dritave tona të tavolinës pa tel, do të shijoni konveniencën e ndriçimit pa tel të transportueshëm. Hulumtoni koleksionin tonë dhe sjellni një ndriçim të ngrohtë në shtëpinë tuaj me lëmpionët tanë të tavolinës me ngarkim të rimbushëshëm!

Lampa të ngarkueshme për tavolina
47 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
Page
 1. Llambë-tavoline-bronzi-e-ringarkueshme-me-xham-opal---Lexie
  Llambë tavoline bronzi e ringarkueshme me xham opal - Lexie
  3 919,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 2. Llamba-moderne-e-tavolinës-gri-e-ringarkueshme-me-3-hapa-të-zbehtë---Dolce
  Llamba moderne e tavolinës gri e ringarkueshme me 3 hapa të zbehtë - Dolce
  8 145,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 3. Moderne-tafellamp-brons-3-staps-dimbaar-oplaadbaar---Dolce
  Moderne tafellamp brons 3-staps dimbaar oplaadbaar - Dolce
  8 145,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 4. Llambë-tavoline-e-jashtme-e-bardhë-përfshirë-LED-me-dimmer-prekje-IP44---Sammi
  Llambë tavoline e jashtme e bardhë përfshirë LED me dimmer prekje IP44 - Sammi
  8 549,00 Lekë 7 785,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve
 5. Llambë-tavoline-e-bardhë-IP44-përfshirë-altoparlantin-bluetooth---Storm-Music
  Llambë tavoline e bardhë IP44 përfshirë altoparlantin bluetooth - Storm Music
  11 975,00 Lekë 7 745,00 Lekë
  Of bespaar 42% als je er 6 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 6. Moderne-tafellamp-zwart-3-staps-dimbaar-oplaadbaar---Tazza
  Moderne tafellamp zwart 3-staps dimbaar oplaadbaar - Tazza
  7 645,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 7. Moderne-tafellamp-brons-3-staps-dimbaar-oplaadbaar---Tazza
  Moderne tafellamp brons 3-staps dimbaar oplaadbaar - Tazza
  7 645,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 8. Set-me-2-llamba-tavoline-me-efekt-flake-te-bardhe-te-rikarikueshme-IP44---Stard
  Set me 2 llamba tavoline me efekt flake te bardhe te rikarikueshme IP44 - Stard
  8 099,00 Lekë 5 939,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 9. Llamba-tavoline-e-jashtme-gri-e-erret-perfshire-LED-e-karikueshme---Yara
  Llamba tavoline e jashtme gri e erret perfshire LED e karikueshme - Yara
  12 979,00 Lekë 5 309,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 10. Llambë-tavoline-gri-përfshirë.
  Llambë tavoline gri përfshirë.
  5 229,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 11. Llambë-tavoline-e-bardhë-përfshirë-LED-e-karikueshme-dhe-dimmer-me-prekje-me-3-hapa---Maureen
  Llambë tavoline e bardhë përfshirë LED e karikueshme dhe dimmer me prekje me 3 hapa - Maureen
  5 529,00 Lekë 5 035,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 12. Llambë-tavoline-e-zezë-duke-përfshirë-LED-të-ringarkueshme-dhe-dimmer-me-prekje-me-3-hapa---Maureen
  Llambë tavoline e zezë duke përfshirë LED të ringarkueshme dhe dimmer me prekje me 3 hapa - Maureen
  5 529,00 Lekë 5 035,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 13. Llambë-tavoline-e-verdhë-përfshirë.
  Llambë tavoline e verdhë përfshirë.
  5 229,00 Lekë 4 755,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 14. Llambë-tavoline-e-karikueshme-30-cm-IP44-e-bardhë---Storm-Small
  Llambë tavoline e karikueshme 30 cm IP44 e bardhë - Storm Small
  8 045,00 Lekë 4 645,00 Lekë
  Of bespaar 45% als je er 2 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 15. Llambë-tavoline-moderne-e-karikueshme-e-zezë---Moxie
  Llambë tavoline moderne e karikueshme e zezë - Moxie
  4 425,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 16. Llamba-moderne-tavoline-e-bardhe-e-karikueshme---Moxie
  Llamba moderne tavoline e bardhe e karikueshme - Moxie
  4 425,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 17. Llamba-moderne-e-tavolinës-bronzi-e-karikueshme---Poppie
  Llamba moderne e tavolinës bronzi e karikueshme - Poppie
  4 219,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 18. Moderne-tafellamp-chroom-oplaadbaar---Poppie
  Moderne tafellamp chroom oplaadbaar - Poppie
  4 219,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 19. Moderne-tafellamp-staal-oplaadbaar---Poppie
  Moderne tafellamp staal oplaadbaar - Poppie
  4 219,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 20. Llambë-tavoline-moderne-bronzi-mat-e-karikueshme---Poppie
  Llambë tavoline moderne bronzi mat e karikueshme - Poppie
  4 219,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 21. Llambë-tavoline-e-bardhë-përfshirë-3-hapa-LED-e-rimbushur-IP44---Espace
  Llambë tavoline e bardhë përfshirë 3 hapa LED e rimbushur IP44 - Espace
  4 025,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 22. Llambë-tavoline-e-zezë-përfshirë-IP44-e-rimbushur-me-3-hapa---Espace
  Llambë tavoline e zezë përfshirë IP44 e rimbushur me 3 hapa - Espace
  4 025,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 23. Llambë-tavoline-gri-përfshirë-LED-me-3-hapa-IP44-e-rikarikueshme---Espace
  Llambë tavoline gri përfshirë LED me 3 hapa IP44 e rikarikueshme - Espace
  4 025,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 24. Llambë-tavoline-e-zezë-përfshirë-LED-e-rimbushur-me-3-hapa---Louise
  Llambë tavoline e zezë përfshirë LED e rimbushur me 3 hapa - Louise
  8 045,00 Lekë 3 979,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 25. Llambë-tavoline-e-bardhë-përfshirë-3-hapa-LED-e-rikarikueshme---Teleskop
  Llambë tavoline e bardhë përfshirë 3 hapa LED e rikarikueshme - Teleskop
  3 919,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 26. Llambë-tavoline-e-zezë-përfshirë-3-hapa-LED-e-rikarikueshme---Teleskop
  Llambë tavoline e zezë përfshirë 3 hapa LED e rikarikueshme - Teleskop
  3 919,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 27. Llambë-tavoline-e-zezë-me-xham-qelibar-që-rikarikohet---Lexie
  Llambë tavoline e zezë me xham qelibar që rikarikohet - Lexie
  3 919,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 28. Llamba-tavoline-bronzi-me-xham-jeshil-e-karikueshme---Lexie
  Llamba tavoline bronzi me xham jeshil e karikueshme - Lexie
  3 919,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 29. Tafellamp-zwart-met-smoke-glas-oplaadbaar---Lexie
  Tafellamp zwart met smoke glas oplaadbaar - Lexie
  3 919,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 30. Llambë-tavoline-moderne-bronzi-me-xham-opal-e-karikueshme---Millie
  Llambë tavoline moderne bronzi me xham opal e karikueshme - Millie
  3 825,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 31. Llambë-tavoline-moderne-e-zezë-me-qelq-qelibar-që-rikarikohet---Millie
  Llambë tavoline moderne e zezë me qelq qelibar që rikarikohet - Millie
  3 825,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 32. Llambë-tavoline-moderne-bronzi-me-xham-jeshil-që-rikarikohet---Millie
  Llambë tavoline moderne bronzi me xham jeshil që rikarikohet - Millie
  3 825,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
47 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
Page

Lampa të tavolinës me ngarkim: praktike dhe elegante

Zbuloni kombinimin perfekt te dizajnit praktik por gjithsesi stilistik me koleksionin tone te dritave te tavolines pa tel. Nese doni te krijoni nje atmosfere te ngrohte ne terasen tuaj, keni nevoje per nje lampe leximi per tavolinen e nates tuaj, ose deshironi te shtoni nje akcent ne dhomen tuaj pa u perbuzur me kontaktet e energjise: llojet tona te lampave te tavolines me rimbushje jane zgjidhja ideale! Me dizajne moderne, lampat tona me bateri ndriqimi ndihmojne perfekt ne cdo enterier. Nga nje interier klasik, modern deri te nje i kontemporan, minimalist. Lampat pa tela jane te lehte per tu levizur pa u kufizuar nga vendndodhja e kontaktet e energjise. Zgjidhni kenaqesine dhe stilin me lampat tona te tavolines me rimbushje dhe sjellni nje prekje drite ne cdo dhome ne shtepine apo zyren tuaj.

Përjetojeni shumëanshmërinë e llambave të tavolinës pa tel

Me kënaqësinë e para-ngarkimit, llambat tona ofrojnë një fleksibilitet të pafund që ju lejon t'i përdorni ato kudo dhe kurdo që dëshironi. Faleminderit për madhësinë e tyre të përshtatshme dhe dizajnin pa kabllot, mund t'i lëvizni ato lehtësisht nga brenda në jashtë dhe anasjelltas. Mund të para-ngarkoni llampën për të pasur gjithmonë ndriçim ambiental! Në gamën tonë, do të gjeni drita të rimbushme të tavolinës që mund të ngarkohen përmes një kablli USB-C të përshtatshëm. Gjithashtu, llambat tona pa kabllot janë me ndriçim të zvogëluar, duke ju lejuar të rregulloni ndriçimin për çdo rast dhe humor. Nëse zgjidhni dritë të ndritshme për lexim ose një shndritje të butë për një mbrëmje relaksuese, llambat tona pa kabllot vendosin atmosferën perfekte.

A keni nevojë për ndihmë për ta kuptuar?

Pa problem! Ekipi ynë i ekspertëve është këtu për të ndihmuar. Nëse keni nevojë për këshilla ose keni ndonjë pyetje, jemi vetëm një klikim, një thirrje, ose një email larg. Me chat-in tonë, mbështetjen telefonike dhe mbështetjen me email, jemi këtu për të përgjigjur në të gjitha pyetjet tuaja dhe për t'ju udhëzuar drejt një lampe për tavolinë të rizgarueshme të përshtatshme nevojave tuaja. Së bashku me ne, pa dyshim do të gjeni zgjidhjen e dritës ideale!

new

Produkte të Reja