Drita të jashtme ricaricuese

Gjeni këtu dritën e jashtme të përsosur të ricarikueshme

Krijoni ambjent në kopshtin tuaj ose në verandën tuaj me drita të jashtme të rikarikueshme. Po kërkoni për një llambë të bukur të rikarikueshme për tavolinë, llambë murale, apo llambë dyshemeje për përdorim të jashtëm? Lambadhedrita ka atë që po kërkoni. Është e përshtatshme kur nuk keni rrymë elektrike jashtë. Hidhni një sy të shpejtë dhe bëni porosinë tuaj!

Drita të jashtme ricaricuese
20 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
 1. Llambë-tavoline-në-natyrë-blu,-përfshirë-LED-me-3-hapa-të-rikarikueshme-dhe-diellore---Ferre
  Llambë tavoline në natyrë blu, përfshirë LED me 3 hapa të rikarikueshme dhe diellore - Ferre
  7 685,00 Lekë 2 219,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 2. Llamba-tavoline-e-bardhe-e-karikueshme-IP44---Stard
  Llamba tavoline e bardhe e karikueshme IP44 - Stard
  7 685,00 Lekë 3 155,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 3. Llambë-tavoline-e-bardhë-IP44-përfshirë-altoparlantin-bluetooth---Storm-Music
  Llambë tavoline e bardhë IP44 përfshirë altoparlantin bluetooth - Storm Music
  12 195,00 Lekë 7 659,00 Lekë
  Of bespaar 43% als je er 12 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 4. Llamba-tavoline-e-jashtme-e-zezë-e-ringarkueshme-me-3-hapa-me-errësim---Keira
  Llamba tavoline e jashtme e zezë e ringarkueshme me 3 hapa me errësim - Keira
  7 685,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 5. Llamba-e-jashtme-e-dyshemesë-e-bardhë-e-ringarkueshme-me-3-hapa-me-errësim---Keira
  Llamba e jashtme e dyshemesë e bardhë e ringarkueshme me 3 hapa me errësim - Keira
  13 219,00 Lekë 6 875,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 6. Llamba-dyshemeje-e-jashtme,-bronzi-e-errët,-e-ringarkueshme-me-3-hapa,-e-errësueshme---Keira
  Llamba dyshemeje e jashtme, bronzi e errët, e ringarkueshme me 3 hapa, e errësueshme - Keira
  13 219,00 Lekë 6 875,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve
 7. Llamba-tavoline-e-jashtme-gri-e-erret-perfshire-LED-e-karikueshme---Yara
  Llamba tavoline e jashtme gri e erret perfshire LED e karikueshme - Yara
  13 219,00 Lekë 6 439,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 8. Llamba-e-jashtme-e-dyshemesë-e-zezë-e-ringarkueshme-me-3-hapa-me-errësim---Keira
  Llamba e jashtme e dyshemesë e zezë e ringarkueshme me 3 hapa me errësim - Keira
  13 219,00 Lekë 5 915,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 9. Llamba-e-jashtme-e-dyshemesë-me-ngjyrë-të-zezë-përfshirë-LED-me-3-hapa-me-errësim-në-diell---Ferre
  Llamba e jashtme e dyshemesë me ngjyrë të zezë përfshirë LED me 3 hapa me errësim në diell - Ferre
  9 735,00 Lekë 5 439,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 10. Llambë-tavoline-gri-përfshirë.
  Llambë tavoline gri përfshirë.
  5 325,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 11. Llamba-tavoline-e-jashtme-e-bardhe-duke-perfshire-LED-me-3-hapa-te-rikarikueshme-dhe-diellore---Ferre
  Llamba tavoline e jashtme e bardhe duke perfshire LED me 3 hapa te rikarikueshme dhe diellore - Ferre
  7 685,00 Lekë 4 055,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 12. Llamba-tavoline-e-jashtme-e-gjelber-perfshire-LED-me-3-hapa-te-rikarikueshme-dhe-diellore---Ferre
  Llamba tavoline e jashtme e gjelber perfshire LED me 3 hapa te rikarikueshme dhe diellore - Ferre
  7 685,00 Lekë 4 055,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 13. Llamba-e-jashtme-e-dyshemesë-me-ngjyrë-jeshile-përfshirë-LED-me-errësim-me-3-hapa-në-diell---Ferre
  Llamba e jashtme e dyshemesë me ngjyrë jeshile përfshirë LED me errësim me 3 hapa në diell - Ferre
  9 735,00 Lekë 3 945,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 14. Llamba-e-jashtme-e-dyshemesë-blu,-përfshirë-LED-me-errësim-me-3-hapa-në-diell---Ferre
  Llamba e jashtme e dyshemesë blu, përfshirë LED me errësim me 3 hapa në diell - Ferre
  9 735,00 Lekë 3 379,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 15. Llambë-tavoline-e-zezë-përfshirë-LED-e-rimbushur-me-3-hapa---Ivan
  Llambë tavoline e zezë përfshirë LED e rimbushur me 3 hapa - Ivan
  G
  9 735,00 Lekë 3 285,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 16. Llambë-tavoline-tunxh-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline tunxh përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 17. Llambë-tavoline-gri-e-errët-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline gri e errët përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 18. Llambë-tavoline-e-bardhë-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline e bardhë përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 19. Llambë-tavoline-gri-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline gri përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
20 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction

Drita e jashtme e rimbushme e pastrueshme

Të gjitha pajisjet tona të jashtme të ndriçimit me bateri kanë një vlerësim minimal IP të IP44, që do të thotë se janë rezistente ndaj spërkatjes. Kur të fillojnë të bien pikat e para të shiut ose dikush rrëzon një gotë, nuk keni përse të shqetësoheni për këtë llambë të re të tavolinës e ripërtërishme. Shumë i përshtatshëm! Drita e jashtme pa tela mund të karikohet lehtë kur mbaron. Shumë e qëndrueshme, pasi nuk është gjithmonë e lidhur me energjinë. Për të përfunduar, dritat tona të kopshtit me bateri ofrojnë jo vetëm ndriçim, por edhe qetësi mendore dhe një prekje të qëndrueshmërisë.

Merr me vete llambën tënde të jashtme pa tel!

Asgjë nuk është më e zymtë se të qëndrosh jashtë në errësirë, ndërsa moti është ende i këndshëm. Me një dritë të rimbushur për jashtë, nuk do të kesh më këtë problem! Me avantazhin e pararimbushjes, ti gëzon një fleksibilitet maksimal dhe mund të përdorësh këto pajisje dritash për jashtë me bateri kudo dhe kurdo që dëshiron. Merr dritën e jashtme pa tel ku të tubohen mysafirët tuaj, ose sjelljen brenda kur bëhet pak më ftohtë. Zgjedhja është e jotja: nëse është një dritë baterie për kopsht, një dritë e jashtme pa tel, ose ndonjë lloj tjetër. Te Lambadhedrita, do të gjeni përputhjen perfekte për nevojat tuaja. Kthe çdo hapësirë të jashtme në një oaz atmosferik me lampa tona të përdorura me bateri, të përshtatshme dhe të stilizuara.

Keni vështirësi në vendosje?

Zgjedhja nga zgjedhja jonë e gjerë e dritave të rimbushme të jashtme mund të jetë sfiduese. A keni nevojë për këshillë ose keni ndonjë pyetje? Pastaj kontaktoni shërbimin tonë të klientit përmes funksionit të bisedës, telefonit, ose me një email dhe ne do t'ju përgjigjim të gjitha pyetjeve tuaja. Nëse është për një pajisje drite jashtme me bateri, një dritë kopshti me bateri, ose një dritë jashtme pa tel, bashkë me ne, sigurisht që mund të gjeni zgjidhjen tuaj të dritave të preferuara.

new

Produkte të Reja