Material montimi

Gjeni materialin e përshtatshëm për fiksimin e llambave tuaja!

Bli material montimi tek lambadhedrita për montimin e lehtë të ndriçimit tuaj. Zgjedhja jonë ofron zgjidhje për një montim të sigurt dhe të stilizuar.

Material montimi
11 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
 1. Pllakë-tavani-e-zezë-120cm-për-2,-3-ose-5-llamba-të-varura
  Pllakë tavani e zezë 120cm për 2, 3 ose 5 llamba të varura
  8 709,00 Lekë 5 519,00 Lekë
  Of bespaar 43% als je er 2 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 2. Gozhdë-prej-çeliku-e-bluar-me-material-montimi
  Gozhdë prej çeliku e bluar me material montimi
  3 889,00 Lekë 2 869,00 Lekë
  Of bespaar 41% als je er 12 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 3. Set-me-tre-unaza-ndarëse-për-vendin-e-futur-prej-çeliku-inox
  Set me tre unaza ndarëse për vendin e futur prej çeliku inox
  4 095,00 Lekë 2 365,00 Lekë
  Of bespaar 54% als je er 6 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 4. Mëngë-kabllo-me-rrëshirë-të-derdhur
  Mëngë kabllo me rrëshirë të derdhur
  2 559,00 Lekë 1 885,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 5. Kompleti-fillestar-me-kaçavidë-duke-përfshirë-copa-dhe-pincë-zhveshjeje
  Kompleti fillestar me kaçavidë duke përfshirë copa dhe pincë zhveshjeje
  1 535,00 Lekë 1 129,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 6. Unaza-mbushëse-e-bardhë-për-dritat-e-ngulitura-7,5---13-cm---Hapësirë
  Unaza mbushëse e bardhë për dritat e ngulitura 7,5 - 13 cm - Hapësirë
  1 739,00 Lekë 1 109,00 Lekë
  Of bespaar 43% als je er 24 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve
 7. Unaza-mbushëse-e-zezë-për-dritat-e-fokusuara-7,5---13-cm---Hapësirë
  Unaza mbushëse e zezë për dritat e fokusuara 7,5 - 13 cm - Hapësirë
  1 739,00 Lekë 995,00 Lekë
  Of bespaar 49% als je er 24 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 8. Unaza-mbushëse-çelik-inox-për-dritat-e-fokusit-të-futur-7,5---13-cm---Hapësirë
  Unaza mbushëse çelik inox për dritat e fokusit të futur 7,5 - 13 cm - Hapësirë
  1 739,00 Lekë 885,00 Lekë
  Of bespaar 54% als je er 24 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 9. Mëngë-e-vetme-kabllore-për-lidhje-nëntokësore-IP68
  Mëngë e vetme kabllore për lidhje nëntokësore IP68
  1 019,00 Lekë 749,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 10. Pllakë-e-rrumbullakët-mbuluese-11cm-e-bardhë-RAL-9016
  Pllakë e rrumbullakët mbuluese 11cm e bardhë RAL 9016
  815,00 Lekë 599,00 Lekë
  Of bespaar 41% als je er 6 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 11. Unaza-e-kufomës-nga-E27-në-E14
  Unaza e kufomës nga E27 në E14
  509,00 Lekë 369,00 Lekë
  Of bespaar 35% als je er 2 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
11 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
new

Produkte të Reja