Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Çeliku i pandryshkshëm modern me njolla tokësore - Rrumbullakët bazë

5 025,00 Lekë 3 768,75 Lekë
Discount is 1 256,25 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 3 768,75 Lekë 25% Ulja
  • 12 x 3 677,40 Lekë 44 128,80 Lekë 27% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Vend i fortë dhe i thjeshtë në terren me IP65 që është ideal për tarracën e jashtme ose si ndriçim në tokë. Pika bazë e tokës është e fortë dhe e qëndrueshme me vida të dukshme dhe unazë të mbulesës së rëndë prej çeliku të derdhur për një pamje të fortë dhe industriale.
Llamba ka një diametër prej 10.4 cm. Instalimi ka një thellësi prej 13 cm dhe një diametër prej 10.5 cm. Ju e përfundoni llambën me një burim drite me një montim GU10 (maksimumi 50 Watt), i cili duhet të porositet ende veçmas. Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer).
Me siguri nuk do të bëni asgjë të keqe me këtë vend të përjetshëm!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit43617
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Dritë indirekte, Funksionale, Orientimi
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881001796
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.6 kg
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiInoks me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 10,4 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 13 cm - diametri 10,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 17,5 cm - gjatësia 11 cm - gjerësia 11 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Plotësisht i zhytur0
Overrijdbaar0
Thellësi e ulët e instalimit0
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP65
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!