Aksesore

Gjeni aksesorët e duhur për ndriçimin tënd!

Zbuloni gamën tonë të aksesoreve për lampa për një instalim pa mundim të llambave të tua. Kemi gjithçka që ju nevojitet për një zgjidhje të suksesshme dhe profesionale për ndriçim.

Aksesore
23 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
 1. Pllakë-tavani-e-zezë-120cm-për-2,-3-ose-5-llamba-të-varura
  Pllakë tavani e zezë 120cm për 2, 3 ose 5 llamba të varura
  8 539,00 Lekë 6 189,00 Lekë
  Of bespaar 31% als je er 2 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 2. Set-me-tre-unaza-ndarëse-për-vendin-e-futur-prej-çeliku-inox
  Set me tre unaza ndarëse për vendin e futur prej çeliku inox
  5 115,00 Lekë 2 605,00 Lekë
  Of bespaar 54% als je er 6 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 3. Gozhdë-prej-çeliku-e-bluar-me-material-montimi
  Gozhdë prej çeliku e bluar me material montimi
  3 815,00 Lekë 2 429,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 4. Mëngë-kabllo-me-rrëshirë-të-derdhur
  Mëngë kabllo me rrëshirë të derdhur
  2 509,00 Lekë 1 881,75 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 5. Kabllo-lidhëse-80-120cm-me-çelës-dhe-prizë-transparente
  Kabllo lidhëse 80-120cm me çelës dhe prizë transparente
  2 509,00 Lekë 1 765,00 Lekë
  Of bespaar 33% als je er 2 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 6. Kompleti-fillestar-me-kaçavidë-duke-përfshirë-copa-dhe-pincë-zhveshjeje
  Kompleti fillestar me kaçavidë duke përfshirë copa dhe pincë zhveshjeje
  1 505,00 Lekë 1 128,75 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve
 7. Unaza-mbushëse-e-bardhë-për-dritat-e-ngulitura-7,5---13-cm---Hapësirë
  Unaza mbushëse e bardhë për dritat e ngulitura 7,5 - 13 cm - Hapësirë
  1 705,00 Lekë 1 105,00 Lekë
  Of bespaar 42% als je er 24 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 8. Unaza-mbushëse-e-zezë-për-dritat-e-fokusuara-7,5---13-cm---Hapësirë
  Unaza mbushëse e zezë për dritat e fokusuara 7,5 - 13 cm - Hapësirë
  1 705,00 Lekë 989,00 Lekë
  Of bespaar 48% als je er 24 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 9. Unaza-mbushëse-çelik-inox-për-dritat-e-fokusit-të-futur-7,5---13-cm---Hapësirë
  Unaza mbushëse çelik inox për dritat e fokusit të futur 7,5 - 13 cm - Hapësirë
  1 705,00 Lekë 879,00 Lekë
  Of bespaar 54% als je er 24 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 10. Kabllo-lidhëse-80-120cm-me-çelës-dhe-prizë-të-bardhë
  Kabllo lidhëse 80-120cm me çelës dhe prizë të bardhë
  1 105,00 Lekë 828,75 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 11. Kabllo-lidhëse-80-120cm-me-çelës-dhe-prizë-të-zezë
  Kabllo lidhëse 80-120cm me çelës dhe prizë të zezë
  1 105,00 Lekë 828,75 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 12. Kabllo-lidhëse-80-120cm-me-çelës-dhe-prizë-ari
  Kabllo lidhëse 80-120cm me çelës dhe prizë ari
  1 105,00 Lekë 828,75 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 13. Kabllo-lidhese-300-cm-me-spine-te-zeze
  Kabllo lidhese 300 cm me spine te zeze
  1 105,00 Lekë 828,75 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 14. Mëngë-e-vetme-kabllore-për-lidhje-nëntokësore-IP68
  Mëngë e vetme kabllore për lidhje nëntokësore IP68
  1 005,00 Lekë 753,75 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 15. Bateritë-AA-me-12-paketë---Penlite-Alkaline-Longlife
  Bateritë AA me 12 paketë - Penlite Alkaline Longlife
  799,00 Lekë 599,25 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 16. Pllaka-mbulese-katrore-10x10cm-e-bardhe-RAL-9016
  Pllaka mbulese katrore 10x10cm e bardhe RAL 9016
  799,00 Lekë 599,25 Lekë
  Of bespaar 26% als je er 6 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 17. Pllakë-e-rrumbullakët-mbuluese-11cm-e-bardhë-RAL-9016
  Pllakë e rrumbullakët mbuluese 11cm e bardhë RAL 9016
  799,00 Lekë 599,25 Lekë
  Of bespaar 26% als je er 6 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 18. Kabllo-rezervë-e-bardhë-për-llambën-Storm
  Kabllo rezervë e bardhë për llambën Storm
  799,00 Lekë 599,25 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 19. Varta-batterij-Lithium-CR123A-3V
  Varta batterij Lithium CR123A 3V
  799,00 Lekë 599,25 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 20. Bateri-AAA-me-8-pako---Penlite-Alkaline
  Bateri AAA me 8 pako - Penlite Alkaline
  599,00 Lekë 449,25 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 21. Bateri-AA-me-8-pako---Penlite-Alkaline-Longlife
  Bateri AA me 8 pako - Penlite Alkaline Longlife
  599,00 Lekë 449,25 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 22. Unaza-e-kufomës-nga-E27-në-E14
  Unaza e kufomës nga E27 në E14
  499,00 Lekë 374,25 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 23. Bateri-AA-me-4-pako---Penlite-Alkaline-Longlife
  Bateri AA me 4 pako - Penlite Alkaline Longlife
  399,00 Lekë 299,25 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
23 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
new

Produkte të Reja