Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Kompleti fillestar me kaçavidë duke përfshirë copa dhe pincë zhveshjeje

1 535,00 Lekë 1 129,00 Lekë
Discount is 406,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Po planifikoni një lëvizje apo dëshironi të filloni të bëni punë të çuditshme në shtëpinë tuaj aktuale? Pastaj merrni shpejt këtë komplet fillestar në shtëpi! Në këtë grup do të merrni një testues tensioni, pincë zhveshjeje dhe një kaçavidë. Me copat në 32 madhësi dhe forma të ndryshme ju jeni gjithmonë në vendin e duhur dhe mund të zgjidhni lehtësisht madhësinë e duhur për kaçavidën tuaj. Çfarëdo pune që duhet të bëni, kompleti fillestar do t'ju ndihmojë në rrugën tuaj menjëherë. Mund ta varni ndriçimin tuaj në një çast!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit105885
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881151033
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.3 kg
FormaDrejtkëndor
Color & Material 
MaterialiÇelik me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 5 cm - gjatësia 18 cm - gjerësia 8 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 5 cm - gjatësia 18 cm - gjerësia 8 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!