Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba LED GU10 COB 5W 450lm 3000K

715,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
E
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 715,00 Lekë
  • 12 x 643,50 Lekë 7 722,00 Lekë 10% Ulja
  • 24 x 572,00 Lekë 13 728,00 Lekë 20% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Me këtë burim drite GU10 ju mund t'i siguroni llambave tuaja një dritë të bardhë të ndritshme që mund të ndriçojë në mënyrë optimale dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit. Burimi i dritës lëshon me të vërtetë shumë dritë për shkak të 450 lumens dhe 3000 Kelvin, i përsosur mbi tavolinë ose në kuzhinë. Ky burim drite është i përshtatshëm për ndriçim funksional! Ju lutemi vini re: ky burim drite nuk mund të zbehet. Burimi i dritës ka një rreze drite 38 gradë dhe është e pajisur me 5 Watt. Është e lartë 5.5 cm dhe ka një diametër prej 5 cm. Një gjë e vërtetë që duhet të ketë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01941
PërshtatjeGU10
Me zbehjeJo e zbehtë
Etiketat e energjisëE list podatkov
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale450
Orët e djegies 15000
Kelvin3.000 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881056857
MarkaLUEDD
ManualShkarkoni PDF
Pesha60 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 5 cm - lartësia 5,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 5 cm - gjatësia 6,5 cm - gjerësia 5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!