Llambat e rikarikueshme

Gjeni këtu llampat e përsosura të ndezura nga bateria

Sjellni atmosferë në shtëpinë tuaj me lampa tona të rimbushura. Falë dizajnit të tyre pa tela, ato mund të lëvizin lehtësisht pa u lidhur me një kontakt. Përveç aspektit praktik, llampat pa tela janë gjithashtu një trend absolut në dizajn!

Llambat e rikarikueshme
16 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
 1. Llamba-tavoline-e-bardhe-e-karikueshme-IP44---Stard
  Llamba tavoline e bardhe e karikueshme IP44 - Stard
  7 685,00 Lekë 3 155,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 2. Llambë-tavoline-e-bardhë-IP44-përfshirë-altoparlantin-bluetooth---Storm-Music
  Llambë tavoline e bardhë IP44 përfshirë altoparlantin bluetooth - Storm Music
  12 195,00 Lekë 7 659,00 Lekë
  Of bespaar 43% als je er 12 koopt
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 3. Llamba-tavoline-e-jashtme-e-zezë-e-ringarkueshme-me-3-hapa-me-errësim---Keira
  Llamba tavoline e jashtme e zezë e ringarkueshme me 3 hapa me errësim - Keira
  7 685,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 4. Llamba-tavoline-e-jashtme-gri-e-erret-perfshire-LED-e-karikueshme---Yara
  Llamba tavoline e jashtme gri e erret perfshire LED e karikueshme - Yara
  13 219,00 Lekë 6 439,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve
 5. Llambë-tavoline-gri-përfshirë.
  Llambë tavoline gri përfshirë.
  5 325,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 6. Llambë-tavoline-e-karikueshme-30-cm-IP44-e-bardhë---Storm-Small
  Llambë tavoline e karikueshme 30 cm IP44 e bardhë - Storm Small
  8 195,00 Lekë 4 729,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 7. Llambë-tavoline-e-bardhë-përfshirë-LED-e-karikueshme-dhe-dimmer-me-prekje-me-3-hapa---Maureen
  Llambë tavoline e bardhë përfshirë LED e karikueshme dhe dimmer me prekje me 3 hapa - Maureen
  5 635,00 Lekë 4 155,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 8. Llambë-tavoline-e-zezë-duke-përfshirë-LED-të-ringarkueshme-dhe-dimmer-me-prekje-me-3-hapa---Maureen
  Llambë tavoline e zezë duke përfshirë LED të ringarkueshme dhe dimmer me prekje me 3 hapa - Maureen
  5 635,00 Lekë 4 155,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 9. Llambë-tavoline-e-zezë-përfshirë-LED-e-rimbushur-me-3-hapa---Ivan
  Llambë tavoline e zezë përfshirë LED e rimbushur me 3 hapa - Ivan
  G
  9 735,00 Lekë 3 285,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 10. Llambë-tavoline-tunxh-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline tunxh përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 11. Llambë-tavoline-gri-e-errët-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline gri e errët përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 12. Llambë-tavoline-e-bardhë-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline e bardhë përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 13. Llambë-tavoline-gri-përfshirë-LED-e-karikueshme-me-dimmer-prekje---Renata
  Llambë tavoline gri përfshirë LED e karikueshme me dimmer prekje - Renata
  4 199,00 Lekë 3 095,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 14. Llamba-muri-e-zezë-përfshirë-LED-dhe-dimmer-me-prekje-të-ringarkueshme---Joris
  Llamba muri e zezë përfshirë LED dhe dimmer me prekje të ringarkueshme - Joris
  6 249,00 Lekë 3 605,00 Lekë
  Stock Available IconNuk ka në gjendje Expected delivery within 2 weeks
16 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction

Lampa të Rindërueshme: Praktike dhe Atmosferike

A të dëshironi të ndriçoni një qoshë të rehatshme në dhomën e ndenjjes, të krijoni një dhomë gjumi mikpritëse, ose të bëni kopshtin tuaj më atmosferik, lëmpijet tona me bateri ofrojnë zgjidhjen ideale. Shtoni një prekje elegante në ambientin tuaj me lëmpijet tona unike të rimbushme. A është lampa bosh? Nuk ka problem, lëmpijet tona pa tel janë të lehta për tu rimbushur. Dhe kjo nuk është gjithçka - pothuajse të gjitha lëmpijet tona pa tel janë të dizejuara, duke ju lejuar të përcaktoni atmosferën perfekte për çdo rast. Zgjidhni një dritë të butë për një mbrëmje romantike ose dritë të ndritshme për të ndriçuar këndin tuaj të leximit, lëmpijet tona me bateri ofrojnë fleksibilitetin që ju nevojitet.

Fleksibiliteti me llampa pa tela

Me lëmpojtët e ricaricueshme nga lambadhedrita, ju jeni gjithmonë të përgatitur për dritën atmosferike. Rehatiini ato lehtësisht përpara dhe shijoni një fleksibilitet maksimal, duke ju lejuar të përdorni lëmpojtë kudo dhe kurdo që të doni. Pavarësisht nëse doni të krijuani ngrohtësi brenda shtëpisë apo të qëndroni jashtë në një atmosferë qetësuese, Lambadhedrita ofron një koleksion të gjerë të lëmpojve të jashtme me bateri që durojnë shiujt e paravoidueshëm. Tek lambadhedrita, do të gjeni lëmpojtë me bateri që ju përshtaten. Kthejeni çdo hapësirë në një vend të ngrohtë me lëmpojtë tona të përdorshme dhe elegante pa tel. Përjetoni fleksibilitetin e dritës, kurdo dhe kudo, me lëmpojtë nga lambadhedrita.

S'mund ta kuptosh vetë?

Zgjedhja nga oferta jonë e gjërë e llambave të rimbushme mund të jetë sfiduese. Këshillë apo keni ndonjë pyetje? Kontaktoni shërbimin tonë të klientit përmes funksionit të bisedës, telefonit, ose nëpërmjet email-it, dhe ne do të përgjigjemi në të gjitha pyetjet tuaja. Së bashku me ne, ju mund të gjeni pa dyshim llampën tuaj ideale pa tel.

new

Produkte të Reja