Shirit dritash LED

Shirit dritash LED të disponueshme në stok!

Shirita LED me kombinime të ndryshme ngjyrash dhe një funksion zbehës që i japin arredimit tuaj pamjen e dëshiruar! Për shkak se shiritat LED zakonisht janë të papërshkueshëm nga uji, oferta e ndriçuesve është e pafundme. Shiritat LED kanë një jetëgjatësi të gjatë dhe kanë një konsum të ulët të energjisë.

Shirit dritash LED
6 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
 1. Set-me-2-shirita-LED-inteligjentë-RGBW-5-metra-24W-duke-përfshirë-shoferin
  Set me 2 shirita LED inteligjentë RGBW 5 metra 24W duke përfshirë shoferin
  G
  8 069,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 2. Shirit-LED-fleksibël-5-metra-RGB-shumëngjyrësh---Teania
  Shirit LED fleksibël 5 metra RGB shumëngjyrësh - Teania
  5 325,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 3. Shirit-LED-inteligjent-RGBW-5-metra-24W-duke-përfshirë-shoferin
  Shirit LED inteligjent RGBW 5 metra 24W duke përfshirë shoferin
  G
  4 035,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 4. Shirit-LED-fleksibël-5-metra-RGB-shumëngjyrësh---Teania
  Shirit LED fleksibël 5 metra RGB shumëngjyrësh - Teania
  3 479,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve
6 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
new

Produkte të Reja