Drita të sheshta të rimbushshme

Gjeni llampat tuaja të rrugës së baterisë këtu

Brought hygge në shtëpinë ose kopshtin tuaj me lampa tona të ngarkueshme të këmbëve. Përjetoni vetëm rehatinë dhe përvojën e lampave të këmbës të baterive, pa tela, praktike dhe trendi. Zbuloni koleksionin tonë dhe ndriçoni hapësirën tuaj në mënyrën tuaj!

Drita të sheshta të rimbushshme
3 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction
 1. Llamba-e-jashtme-e-dyshemesë-e-bardhë-e-ringarkueshme-me-3-hapa-me-errësim---Keira
  Llamba e jashtme e dyshemesë e bardhë e ringarkueshme me 3 hapa me errësim - Keira
  G
  12 969,00 Lekë 6 739,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
 2. Llamba-dyshemeje-e-jashtme,-bronzi-e-errët,-e-ringarkueshme-me-3-hapa,-e-errësueshme---Keira
  Llamba dyshemeje e jashtme, bronzi e errët, e ringarkueshme me 3 hapa, e errësueshme - Keira
  G
  12 969,00 Lekë 6 739,00 Lekë
  Stock Available IconNë gjendje Order today before 20:00, shipped today !
3 Artikuj
Filtro & rendit
Set Descending Direction

Lampa të këmbëve pa tela, praktike dhe stilike

Lampsat e këmbës me bateri ofrojnë një zgjidhje të shumanshme dhe fleksibile për ndriçim për çdo dhomë. Me përshtatshmërinë e kontrollit pa tel, këto llambat mund të vendosen lirisht pa u shqetësuar për vendndodhjen e prizave. Nëse keni nevojë për dritë shtesë gjatë leximit në një cep të ngrohtë të dhomës së ndenjes, dëshironi të krijoni një hapësirë atmosferike në dhomën tuaj të gjumit ose të ndriçoni një zonë jashtme pa probleme me kablujt. Lampsat e këmbës me bateri ofrojnë lirinë për të ndriçuar çdo hapësirë në mënyrën që dëshironi. Kujdes: Nëse zgjidhni një lampë këmbësie për përdorim jashtë, llampa duhet të ketë një vlerësim minimal të IP IP44 ose më të lartë. Pastaj llampa është e përshtatshme për përdorim jashtë. Llambat tona pa tel janë në dispozicion në stile të ndryshme, nga moderne në industriale. Pra, gjithmonë mund të gjeni llambën e duhur të këmbës që përshtatet perfekt me ambientin tuaj. Në fund të fundit, llambat pa tel janë zgjedhja ideale për ata që kërkojnë përshtatshmëri, fleksibilitet dhe stil në ndriçimin e tyre.

Ngarkimi i llambave tona të këmbëve

Në gamën tonë, do të gjeni lampa dyshesh që mund të ngarkohen përmes një kabli USB-C. Ne gjithashtu ofrojmë lampa dyshesh që punojnë me energji diellore, e cila jo vetëm është e qëndrueshme por edhe e lehtë për t'u përdorur. Faleminderit për mundësitë e ngarkimit, lampat mund të përdoren brenda dhe jashtë. Nëse preferoni teknologjinë moderne ose zgjidhjet miqësore ndaj mjedisit, kemi zgjidhjen e përkryer për ndriçimin tuaj.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me llambat tona të këmbëve të rimbushshme?

A të donit të dinit më shumë për specifikat e teknologjisë, durueshmërinë ose nuk e gjeni zgjedhjen e duhur? Mos hezitoni të kontaktoni ekipin tonë të shërbimit të klientit. Mund ta bëni këtë lehtësisht përmes funksionit të bisedës, me email ose telefon. Me kënaqësi do të ju ndihmojmë! Së bashku, do të arrinim vendimin më të mirë për ju.

new

Produkte të Reja