Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Kabllo lidhëse 80-120cm me çelës dhe prizë transparente

2 525,00 Lekë 1 775,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 775,00 Lekë 30% Ulja
  • 2 x 1 684,35 Lekë 3 368,70 Lekë 33% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Ky çelës ka një gjatësi totale prej 200 centimetra. Kjo prizë ka një gjatësi prej 80 centimetra deri në ndërprerës, pas ndërprerës ka edhe 120 centimetra të tjera në prizë. Kordoni përbëhet nga një tel blu dhe kafe që mund ta lidhni lehtësisht me një llambë. Mund t'ju duhet të vendosni një pajisje në llambë për të montuar kabllon e lidhjes.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89009
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881015083
MarkaQAZQA
Pesha50 g
Color & Material 
NgjyraTransparente
MaterialiPlastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeGjatësia 200 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 14 cm - gjatësia 16 cm - gjerësia 14 cm
Technical Spec's 
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!