Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Gozhdë prej çeliku e bluar me material montimi

3 835,00 Lekë 3 155,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 3 155,00 Lekë 18% Ulja
  • 6 x 2 997,25 Lekë 17 983,50 Lekë 22% Ulja
  • 12 x 2 839,50 Lekë 34 074,00 Lekë 26% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Këmbë univerzale e galvanizuar me zhytje në tokë e kompletuar me material montimi. Ky gjilpërë tokësore siguron që ju mund ta rregulloni lehtësisht ndriçimin e kopshtit tuaj fort në kopshtin tuaj. Mund ta ngjitni lehtësisht në tokë, bar ose zhavorr.
Ka gjatësi dhe gjerësi 16 cm dhe lartësi 46,7 cm (kjo pjesë futet në tokë). Pllaka e montimit është projektuar në atë mënyrë që të mund të montoni një llambë me dy, tre ose katër pika montimi. Plotësoni me katër bulona dhe dado për të montuar llambën në kunj.
Një mënyrë super e dobishme dhe praktike për të montuar fort llambën e kopshtit tuaj.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45475
Funksioni i dritësFunksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881034541
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.6 kg
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 46,7 cm - gjatësia 16 cm - gjerësia 16 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 16,5 cm - gjatësia 45,5 cm - gjerësia 3 cm
Opsione 
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!