Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri rurale ndryshk kafe me xham krem - Kalaja

9 085,00 Lekë 5 199,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 5 199,00 Lekë 43% Ulja
  • 3 x 4 939,05 Lekë 14 817,15 Lekë 46% Ulja
  • 6 x 4 679,10 Lekë 28 074,60 Lekë 48% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një llambë muri me errësim atmosferik, perfekte në brendësinë tuaj rurale! Përfundohet me xham ngjyrë kremi opal dhe ka një ngjyrë të bukur ndryshk-kafe. Krahu spirale e bën llambën unike. Ka një gjatësi prej 54.5 cm. Pllaka e montimit për mur ka një diametër prej 13 cm.
Plotësoni Kalanë tuaj me një burim drite që përshtatet në një pajisje E14! Prandaj, një burim drite me afërsisht 2500 Kelvin është i përsosur për dritë komode! Është plotësisht në shtëpi në dhomën tuaj të ndenjes ose sallën rurale. Krijo atmosferë me Kalanë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44345
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881002335
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliKlasik / antik, Rustik / rural
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraKafe ndryshku me Krem
MaterialiÇelik me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 21,5 cm - lartësia 54,5 cm - gjatësia 11 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 10 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 13 cm
Pesha0.8 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 54 cm - gjatësia 21 cm - gjerësia 15 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!