Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

E zezë me njolla dhe çeliku e rrotullueshme dhe e përkulshme - Rondoo lart

5 045,00 Lekë 2 775,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 2 775,00 Lekë 45% Ulja
  • 6 x 2 633,40 Lekë 15 800,40 Lekë 48% Ulja
  • 12 x 2 494,80 Lekë 29 937,60 Lekë 51% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Ky vend i montuar në sipërfaqe Rondoo 1 përshtatet në çdo brendshme. Ka një diametër prej 9,5 cm dhe një lartësi prej 12,5 cm. Madhësia e pllakës së montimit ka një diametër prej 9,5 cm. Ky vend është prej alumini në ngjyrë të zezë dhe ka një pamje luksoze, cilësore. Tenxherja e tavanit ka një montim GU10. Mund ta plotësoni plotësisht me një burim drite GU10 me një maksimum prej 50 Watt. Një shtesë e këndshme për këtë pikë tavani është se është e përkulshme: kështu që ndriçojeni hapësirën tuaj ashtu siç dëshironi! Rondoo 1 up është gjithashtu i errësueshëm (nuk përfshihet dimmer). I thjeshtë, por kaq elegant për tavanin tuaj, ky prozhektor i montuar në sipërfaqe Rondoo 1 lart.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89201
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881016660
MarkaQAZQA
StiliDizajni, Industrial, Modern
FormaCilindër
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraKrom me E zezë
MaterialiÇelik me Alumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 9,5 cm - lartësia 12,5 cm
Pesha0.5 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 17 cm - gjatësia 14,5 cm - gjerësia 14,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!