Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Pika e zezë me njolla kopshti përfshirë kordonin dhe spinën IP65 - U krye

3 329,00 Lekë 2 439,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 2 439,00 Lekë 27% Ulja
  • 6 x 2 317,05 Lekë 13 902,30 Lekë 30% Ulja
  • 12 x 2 195,10 Lekë 26 341,20 Lekë 34% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Nuk ka rëndësi se ku dëshironi të vendosni këtë vend në kopsht, ai është shumë i vogël dhe për këtë arsye i përsosur për kopshtin tuaj! Pavarësisht nga madhësia e tij e vogël, është shumë e mirë për të nxjerrë në pah, për shembull, një pemë në kopshtin tuaj. Është dritë indirekte, gjë që ju bën vërtet komod të uleni jashtë në mbrëmje!
Me një vlerë IP të IP65, mund t'i rezistojë të gjitha kushteve të motit. Me një burim drite GU10 me një maksimum prej 50 watts, ju mund të përfundoni Done dhe është gati të shkëlqejë në kopshtin tuaj! Ka një lartësi totale prej 30 cm. Artikulli furnizohet me një kordon dhe prizë me gjatësi maksimale 185 cm.
Koka e pikës është e rregullueshme në mënyrë që të mund ta drejtoni dritën aty ku dëshironi. Nëse dëshironi të krijoni dritë komode në mbrëmje, mund ta zbehni edhe atë (zbutësi nuk përfshihet). Një vend modern dhe i hijshëm kopshtesh: ky është bërë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit43622
PërshtatjeGU10
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Përgjithëse 
EAN08718881001826
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiAlumin me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 30 cm - gjatësia 13 cm - gjerësia 9,8 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 17 cm
Pesha0.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 17 cm - gjatësia 10 cm - gjerësia 10 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
FormaCilindër
StiliModern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP65
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!