Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë muri romantike në natyrë gri e errët - Oxford

4 095,00 Lekë 2 815,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 2 815,00 Lekë 31% Ulja
  • 3 x 2 531,70 Lekë 7 595,10 Lekë 38% Ulja
  • 6 x 2 250,40 Lekë 13 502,40 Lekë 45% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Jeni duke kërkuar për një llambë muri klasike, me pamje antike? Atëherë ky antracit (gri i errët) Oxford është me të vërtetë diçka për ju! Dizajni vintage me të vërtetë shton një prekje stili në derën/hyrjen tuaj të përparme. Kjo llambë muri e jashtme ka një lartësi prej 25.5 cm dhe një thellësi prej 23 cm. Ka një montim E27 për një burim drite maksimale 60 Watt. Për ta bërë atë komod në mbrëmje, ju gjithashtu mund ta zbehni këtë llambë (dimmer nuk përfshihet). Plotësoni kopshtin ose fasadën tuaj me këtë llambë të jashtme Oxford!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44945
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881004360
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.6 kg
StiliKlasik / antik, Rustik / rural
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraGri e errët
MaterialiPlastikë me Alumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 23 cm - lartësia 25,5 cm - gjatësia 18 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 11,5 cm - lartësia 2 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 19,5 cm - gjatësia 21,5 cm - gjerësia 18,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!