Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë muri moderne e bardhë e sheshtë - Gipsy Arles

6 659,00 Lekë 4 395,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 4 395,00 Lekë 34% Ulja
  • 6 x 3 951,90 Lekë 23 711,40 Lekë 41% Ulja
  • 12 x 3 512,80 Lekë 42 153,60 Lekë 47% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Kjo llambë moderne murale Gipsy Arles përshtatet në çdo brendshme. Është bërë me suva të derdhur fort në mënyrë që të mund ta lyeni, për shembull në ngjyrën e murit tuaj. Kjo llambë muri është e montuar fort në mur dhe ka një hapje në pjesën e sipërme dhe të poshtme. Prandaj, burimi i dritës G9 me maksimum 25 Watt (nuk përfshihet) jep një efekt të këndshëm drite në pjesën e sipërme dhe të poshtme të murit.
Llamba e murit ka një gjatësi prej 18 cm dhe një lartësi prej 9 cm. Pllaka e montimit është 10 cm e gjatë x 9 cm e lartë. Për ta bërë atë edhe më komod (sepse na pëlqen ta bëjmë këtë), mund ta zbehni këtë llambë muri edhe me një dimmer të jashtëm (kjo duhet porositur veçmas). Jepini një efekt të veçantë murit tuaj me këtë Gipsy Arles!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit89707
PërshtatjeG9
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë indirekte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881019555
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni, Modern
FormaOval
Color & Material 
NgjyraE bardhë
MaterialiAllçi - qeramikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 10 cm - lartësia 9 cm - gjatësia 18 cm
Dimensioni i pllakës së montimitThellësia 2,5 cm - lartësia 9 cm - gjatësia 8,5 cm
Pesha1.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 14,5 cm - gjatësia 24 cm - gjerësia 15,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaKorridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!