Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë moderne në këmbë granit 40 cm - Gëzuar

46 015,00 Lekë 30 549,00 Lekë
Discount is 15 466,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Llamba e jashtme Happy do të jetë një pasuri e vërtetë në kopshtin tuaj. Kjo llambë e lëmuar e dyshemesë është e përfunduar bukur në granit me xham të mbuluar me brymë. Kjo llambë lëshon një dritë të bukur të bardhë përmes këtij xhami të mbuluar me brymë.
Llamba ka një diametër prej 13 cm dhe një lartësi prej 40 cm. Ju e përfundoni llambën me një burim drite me një montim E27 (maksimumi 13 Watt), i cili duhet të porositet ende veçmas. Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer).
Ndriçoni kopshtin tuaj me llambën e jashtme Happy!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99105
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Orientimi
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Përgjithëse 
EAN08718881104732
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraGri me Çelik
MaterialiBeton me Inoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 13 cm - lartësia 40 cm
Pesha7 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 24 cm - gjatësia 54,5 cm - gjerësia 24 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët13
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
FormaCilindër
StiliModern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

Kombinimi i përsosur

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!