Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë moderne në këmbë bazalt 70 cm - Sneezy

55 239,00 Lekë 30 775,00 Lekë
Discount is 24 464,00 Lekë
G
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Detajet

Sneezy është një llambë perfekte për të kompletuar tarracën tuaj moderne ose të hijshme! Kopshti juaj gjithashtu do të tërheqë vëmendjen. Llamba shkëlqen nga poshtë, gjë që jep një efekt të këndshëm drite në tokë. Ngjyra gri e llambës e bën atë shumë të përjetshëm. Llamba ka një lartësi prej 70 cm, një gjatësi prej 12 cm dhe një gjerësi prej 10 cm. Llamba ka një burim drite të integruar LED me 7 Watt. Llamba nuk mund të zbehet. Sneezy është një pasuri e vërtetë për kopshtin tuaj!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99108
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Me zbehjeJo e zbehtë
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Orientimi
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V
Përgjithëse 
EAN08718881104763
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Color & Material 
NgjyraGri
MaterialiBeton me Inoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 70 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 10 cm
Pesha15.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 20 cm - gjatësia 82 cm - gjerësia 22 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 7 watt
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm
FormaDrejtkëndor
StiliModern
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!