Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur e zezë me xham opal 8-dritë e zgjatur - Uvas

74 299,00 Lekë 45 205,00 Lekë
Discount is 29 094,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Jepini një hov dizajnit tuaj të brendshëm me llambën e varur Uvas. Kjo shtesë thelbësore është bërë prej qelqi dhe çeliku, me një përfundim të rafinuar në të bardhë dhe të zi. Uvas-i është i përsosur si një tërheqës mbi tavolinën e ngrënies në kuzhinë, në dhomën e ndenjes ose si ndriçim i mrekullueshëm në korridor. Me një lartësi prej 135 cm, një gjatësi prej 80 cm dhe një gjerësi 35 cm, Uvas nxjerr elegancë moderne. Llamba e varur është e rregullueshme në lartësi në një minimum prej 50 cm, duke ju lejuar ta përshtatni pa mundim në hapësirën e dëshiruar. Me 8 pika drite, Uvas është një tërheqës i vërtetë në çdo dhomë. Llamba e varur ka pajisje G9 (maksimumi 28 W). Sigurohuni që të porosisni burimet e dritës veçmas. Llamba e varur mund të zvogëlohet për një atmosferë të përsosur ndriçimi, por nuk përfshihet një dimmer. Merrni gjithmonë dritën e duhur në shtëpinë tuaj me Uvas dhe lëreni këtë llambë të gjithanshme të shkëlqejë në brendësinë tuaj.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit106410
PërshtatjeG9
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përLED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881147357
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliArt deco, Dizajni
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE bardhë me E zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 135 cm - gjatësia 80 cm - gjerësia 35 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 135 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 50 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 9 cm - hoogte 12 cm
Dimensioni i pllakës së montimitLartësia 2,5 cm - gjatësia 24 cm - gjerësia 8 cm
Gjatësia e kordonit120 cm
Pesha3.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 31 cm - gjatësia 65 cm - gjerësia 44 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave8
Vatët28
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!