Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur Art Deco e zezë me xham tymuese 8-drite - Sandra

72 199,00 Lekë 47 655,00 Lekë
Discount is 24 544,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë
Përfshirë TVSH

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Wow, çfarë llambë e varur e lezetshme është Sandra! Sferat e ndryshme ofrojnë shumë dinamikë në dhomë. Llamba e varur është prej xhami me çelik dhe llambat kanë një efekt tymi. Kjo krijon më shumë atmosferë në dhomë kur ndriçimi është i ndezur! Sandra ka një gjatësi prej 140 cm dhe gjerësi 40 cm. Llamba e varur është e rregullueshme në lartësi nga një maksimum prej 150 cm në një minimum prej 60 cm. 4 topa qelqi kanë një diametër 20 cm dhe 4 të tjerët kanë një diametër 30 cm. Pllaka e montimit ka një lartësi prej 2.5 cm, gjatësi 120 cm dhe gjerësi 25 cm. Kordoni ka një gjatësi prej 120 cm. Ju e plotësoni llambën e varur me një burim drite me një montim E27 prej maksimumi 40 watts. Pra, mos harroni t'i porositni këto veçmas. Plotësoni dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e ngrënies ose zyrën me llambën e varur Sandra.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit104931
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881132520
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliArt deco
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 150 cm - gjatësia 140 cm - gjerësia 40 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 150 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 60 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 20 cm
Dimensioni i pllakës së montimitLartësia 2,5 cm - gjatësia 120 cm - gjerësia 25 cm
Gjatësia e kordonit120 cm
Dimensioni i hijesDiametri 30 cm
Pesha10.5 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 41 cm - gjatësia 139 cm - gjerësia 54 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave8
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!