Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur inteligjente e zezë me xham tymi përfshirë 8 WiFi G95 - Sandra

87 929,00 Lekë 52 075,00 Lekë
Discount is 35 854,00 Lekë
F
Përfshirë TVSH

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Detajet

Plotësoni brendësinë tuaj me llambën e varur Sandra! Duket më së miri në një brendshme Art Deco. Pajisja është e zezë dhe prej xhami. 8 pikat e dritës ofrojnë ndriçim të përsosur. Llamba e varur ka një maksimum prej 470 lumen, gjë që e bën atë një fuqi të vërtetë! Llamba e varur dorëzohet në shtëpinë tuaj duke përfshirë burime drite inteligjente E27. Burimet e përfshira të dritës konsumojnë 4,9 vat dhe zgjasin mesatarisht 15,000 orë. Nuk jeni në shtëpi për një kohë? Pastaj Sandra mund të kontrollohet nga distanca me telefonin tuaj inteligjent ose sistemin inteligjent të shtëpisë. Krijoni atmosferë shtesë në shtëpinë tuaj duke e zbehur llambën e varur. Sandra është e errësueshme, dimmer është i përfshirë. Nuk mund të gaboni me Sandrën: nuk e dëshironi këtë llambë të varur në shtëpinë tuaj?

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit107423
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëPo përfshirëE27 230V 1800 - 4000K
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjePo, kjo llambë përfshin një zbehës
Përgjithëse 
EAN08718881158384
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliArt deco
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 150 cm - gjatësia 140 cm - gjerësia 40 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 150 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 60 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 20 cm
Dimensioni i pllakës së montimitLartësia 2,5 cm - gjatësia 120 cm - gjerësia 25 cm
Gjatësia e kordonit120 cm
Dimensioni i hijesDiametri 30 cm
Pesha10.8 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave8
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 4.9 watt
Lumenet totale470
Orët e djegies 15000
Kelvin1.800 K - 4.000 K
CRI80
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
smart_protocolsWifi (Tuya)
Smartyes
Sistemi operativConnect to app

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!