Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba muri e jashtme e zezë e rregullueshme IP44 - Solo

2 765,00 Lekë 1 575,00 Lekë
Discount is 1 190,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Kjo llambë muri Solo ka një dizajn të thjeshtë dhe modern. Llamba është prej çeliku inox dhe me vlerë IP IP44 është e papërshkueshme nga spërkatjet. Si rezultat, kjo fuqi e vogël mund të vendoset lehtësisht jashtë. Llamba mund të lidhet me 230 volt. Llamba mund të zbehet me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer). Vendi është lehtësisht i rregullueshëm nëpërmjet bashkimit të topit, kështu që ju mund ta drejtoni dritën pikërisht aty ku dëshironi. Super i dobishëm!
Ka një lartësi prej 14,4 cm dhe një thellësi prej 9,5 cm. Diametri i njollës është 6 cm. Plotësoni atë me një burim drite GU10 (prej 35 Watt) për ta bërë Solo tuaj të plotë. Llamba e murit Solo ndihet si në shtëpi jo vetëm jashtë, por edhe në banjë. Një krijues i vërtetë atmosfere për brenda dhe jashtë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99492
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881105999
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
Pesha0.4 kg
StiliModern
FormaCilindër
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiInoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 9,5 cm - lartësia 14,4 cm - gjatësia 6 cm
Dimensioni i pllakës së montimitThellësia 3 cm - lartësia 8,5 cm - gjatësia 5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 16,7 cm - gjatësia 9 cm - gjerësia 6,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët35
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Me kordon dhe prizëNo, this article does not contain a cord and plug
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!