Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba moderne e varur e zeze 60 cm 10 drita - Facil

23 469,00 Lekë 4 169,00 Lekë
Discount is 19 300,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një llambë e varur me 10 pika drite? Oh po, ky është Facili! Një llambë shumë unike. E bukur në sallë! Zgjedhni sharmin e pagabueshëm që sjell ky Facil. Mund ta rregulloni në lartësi: minimumi 40 cm dhe maksimumi 310 cm. Ju e merrni efektin më të mirë kur ai qëndron më i gjatë në sallë si tërheqësi i fundit. Ka një diametër prej 60 cm. Ju lutemi vini re: llamba furnizohet pa burime drite. Prandaj, sigurohuni që të keni 10 burime drite që përshtaten në një pajisje E27 (secila maksimum 40 Watt). Mund të zgjidhni variante të ndryshme dekorative për të arritur një efekt të veçantë. Llamba gjithashtu mund të zbehet me një dimmer të jashtëm. Merrni një tërheqës të këndshëm në shtëpi me këtë Facil!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99092
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881104589
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 60 cm - lartësia 310 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 310 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 40 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 60 cm - lartësia 3 cm
Gjatësia e kordonit300 cm
Pesha4.3 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 13 cm - gjatësia 63 cm - gjerësia 63 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave10
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaKorridori - papafingo, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!