Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba moderne e varur e zezë 35 cm 5 drita - Facil

10 245,00 Lekë 7 435,00 Lekë
Discount is 2 810,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një llambë e varur me 5 pika drite: ky është Facil! Një llambë shumë e përjetshme, e bukur në korridor, sipër tryezës së ngrënies ose në dhomën e ndenjjes! Zgjedhni sharmin e pagabueshëm që sjell ky Facil. Mund ta rregulloni në lartësi: minimumi 40 cm dhe maksimumi 310 cm. Ka një diametër prej 35 cm.
Ju lutemi vini re: llamba furnizohet pa burime drite. Prandaj, sigurohuni që të keni 5 burime drite që përshtaten në një pajisje E27 (secila maksimum 40 Watt). Mund të zgjidhni variante të ndryshme dekorative për të arritur një efekt të veçantë. Llamba gjithashtu mund të zbehet me një dimmer të jashtëm. Merrni një tërheqës të këndshëm në shtëpi me këtë Facil!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99093
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881104596
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 35 cm - lartësia 310 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 310 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 40 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 35 cm - lartësia 3 cm
Gjatësia e kordonit300 cm
Pesha1.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 13 cm - gjatësia 38 cm - gjerësia 38 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave5
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaKorridori - papafingo, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!