Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur skandinave qelqi opal 50cm - Top 50

27 165,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 27 165,00 Lekë
  • 3 x 25 806,75 Lekë 77 420,25 Lekë 5% Ulja
  • 6 x 24 448,50 Lekë 146 691,00 Lekë 10% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Nga një brendshme moderne në një brendshme skandinave, nga korridori në dhomën e ngrënies: llambat e varura Ball 50 cm vijnë në vetvete në çdo vend të shtëpisë me dizajnin e tyre elegant dhe minimalist. Është një llambë e varur e përjetshme me një glob xhami të bardhë dhe pezullim çeliku të krehur. Ai është përgjithësisht 160 cm i lartë. Gjatësia e pezullimit është 100 cm. Xhami i sferës ka një diametër prej 50 cm. Mund ta plotësoni plotësisht me një burim drite E27 prej maksimumi 60 Watt. Topi është gjithashtu i zbehtë (edukuesi nuk përfshihet) për ta bërë atë më komod në mbrëmje. Këshillë: kombinoni disa mbi tryezën e ngrënies.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44474
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881002519
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaGlob, I rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE bardhë me Çelik
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 50 cm - lartësia 160 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 160 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 82,5 cm
Dimensioni i xhamitDiameter 50 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 12 cm - lartësia 2,5 cm
Gjatësia e kordonit100 cm
Pesha3.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 56 cm - gjatësia 56,5 cm - gjerësia 56,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!