Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur Art Deco e zezë me xham tymuese 30 cm - Pallon

11 175,00 Lekë 7 999,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 7 999,00 Lekë 28% Ulja
  • 2 x 7 198,20 Lekë 14 396,40 Lekë 36% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Llamba e varur e dizajnuar në mënyrë fantastike, një dizajn i vërtetë Art Deco do të krijojë një efekt shumë të këndshëm dhe tërheqës në shtëpinë tuaj. Është e përfunduar bukur në pasqyrë tymi të zezë me një kordon të zi. Xhami i pasqyrës së tymit jep një efekt pasqyre kur ndriçimi është i fikur; super unike! Llamba e varur ka një diametër prej 30 cm. Është gjithashtu e rregullueshme në lartësi: minimumi 63.5 cm dhe maksimumi 156 cm. Në këtë mënyrë ju mund ta përcaktoni vetë lartësinë e llambës tuaj! Ky krijues i atmosferës kompleton vërtet dhomën tuaj të ndenjes, sallën ose dhomën e gjumit. Plotësoni Pallon tuaj me një burim drite dekorativ që përshtatet në një pajisje E27 (maksimumi 25 Watt). Llamba gjithashtu mund të zbehet me një dimmer të jashtëm. Merre këtë tërheqëse tani!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99089
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881104558
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliArt deco
FormaGlob, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraKrom me E zezë
MaterialiXham me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 30 cm - lartësia 156 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 156 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 63,5 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 10 cm - lartësia 2,5 cm
Dimensioni i hijesDiametri 30 cm
Pesha1.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 33,5 cm - gjatësia 41 cm - gjerësia 34 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët25
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Materiali i hijesXham
Shade ShapeGlob
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!