Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Art deco spot i zi i rrotullueshëm dhe i pjerrët - Mosh

3 529,00 Lekë 2 329,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 2 329,00 Lekë 34% Ulja
  • 3 x 2 210,65 Lekë 6 631,95 Lekë 37% Ulja
  • 6 x 2 094,30 Lekë 12 565,80 Lekë 41% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Ky është spot Mosh në një ngjyrë të zezë të ftohtë! Korniza minimaliste e çelikut është ideale për një burim të bukur dekorativ drite që mund të shihet! Për të krijuar edhe më shumë atmosferë, llamba mund të zvogëlohet edhe me një dimmer të jashtëm (dimmer nuk përfshihet). Bëhuni pjesë e trendeve dhe ndriçoni shtëpinë apo zyrën tuaj me stil!
Ky vend rregullohet shumë lehtë nëpërmjet nyjës së topit. Kjo lejon që kjo llambë tavani të shkëlqejë në të gjitha drejtimet. Llamba ka një lartësi prej 16 cm, një gjatësi prej 9 cm dhe një gjerësi prej 13 cm. Pllaka e montimit ka një diametër prej 7 cm dhe një lartësi prej 2,5 cm.
Llamba ka një montim të vogël E14 dhe furnizohet pa burim drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të (maksimumi 40 Watt).
Plotësoni brendësinë tuaj me Mosh 1!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit93944
PërshtatjeE14
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881057878
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 11,3 cm - gjatësia 9 cm - gjerësia 12,5 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 7 cm - lartësia 2,5 cm
Pesha0.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 10,5 cm - gjatësia 13 cm - gjerësia 10 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 9 cm
Materiali i hijesÇelik
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!