Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Sistemi modern hekurudhor i zi me 5 dritat e vëmendjes 1-fazore - Jeana

15 029,00 Lekë 9 919,00 Lekë
Discount is 5 110,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Ky sistem hekurudhor Jeana me pesë dritat moderne të hekurudhës është një shtesë e denjë për brendësinë tuaj! Këto prozhektorë hekurudhor përshtaten në mënyrë të përkryer në përputhje me trendin e ri të stilit të jetesës 'Modern Clean'. Llamba është 286 cm e gjatë dhe 17 cm e lartë. Pllaka e montimit ka një gjatësi prej 286 cm dhe një gjerësi prej 3,4 cm. Dritat e vëmendjes përshtaten me burimet e dritës GU10 (maksimumi 50 Watt), të cilat duhet të porositen veçmas. Dritat e hekurudhës janë të rregullueshme dhe të përshtatshme për përdorim në kombinim me një dimmer të jashtëm (nuk përfshihet dimmer). Ju mund të zgjidhni një hekurudhë të drejtë, por keni edhe mundësinë për të bërë kthesa. Këta janë dritat e vëmendjes 1-fazore, që do të thotë se të gjitha burimet e dritës në hekurudhë kontrollohen së bashku dhe për këtë arsye errësohen ose ndizen gjithmonë së bashku. Mos prisni më dhe merrni këtë llambë të bukur tani. Atëherë brendësia juaj është vërtet e kompletuar!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit94923
PërshtatjeGU10
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, LED
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881068355
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 17 cm - gjatësia 286 cm
Dimensioni i pllakës së montimitLartësia 2 cm - gjatësia 286 cm - gjerësia 3,4 cm
Pesha1.9 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 11,5 cm - gjatësia 102 cm - gjerësia 12 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave5
Vatët50
Tensioni i furnizimit220V/230V
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 5,5 cm - lartësia 9,5 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!