Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Pasqyra e banjës ari përfshirë LED me dimmer ovale me prekje - Miral

58 065,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
F
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 58 065,00 Lekë
  • 2 x 54 660,15 Lekë 109 320,30 Lekë 6% Ulja
Përfshirë TVSH

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Detajet

Një vegël e vërtetë retro, por me një xhaketë shumëfunksionale! Miral është një pasqyrë e bukur e banjës që ka një dimmer prekjeje. Kjo ju lejon të përcaktoni vetë shkëlqimin e pasqyrës duke prekur pasqyrën. Në këtë mënyrë nuk do të shqetësoheni kurrë nga drita shumë e fortë në mëngjes. Miral është prej xhami me alumin dhe është prej ari. Ajo ka një thellësi prej 3,8 cm, një lartësi prej 90 cm dhe një gjatësi prej 60 cm. Ky produkt furnizohet duke përfshirë ndriçimin LED të pazëvendësueshëm (21 Watt), i cili zgjat mesatarisht 30,000 orë. Me një dalje drite prej 2700 Kelvin dhe 326 lumen, është një fuqi e vërtetë me dritë funksionale, por është e lehtë të zbehet duke përdorur dimmerin me prekje. Me një vlerë IP të IP44, pasqyra është e papërshkueshme nga spërkatjet, e përkryer për përdorim në banjë! Ne jemi plotësisht të dashuruar me këtë Miral.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit102426
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V 2700K
Funksioni i dritësDritë direkte, Funksionale
Me zbehjePo, kjo llambë përfshin një zbehës
Përgjithëse 
EAN08718881108792
MarkaQAZQA Professional
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaOval
Color & Material 
NgjyraAri
MaterialiXham me Alumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 3,8 cm - lartësia 90 cm - gjatësia 60 cm
Pesha8 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 102 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 72 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 21 watt
Lumenet totale326
Orët e djegies 30000
Kelvin2.700 K
CRI80
Opsione 
DhomaBanja
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Funksioni i prekjesPo, me funksionin e prekjes
Me kordon dhe prizëJo, ky produkt nuk vjen me kordon dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!