Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur me dizajn e zezë 80 cm përfshirë LED me errësim me 3 hapa - Anello

43 555,00 Lekë 39 199,50 Lekë
Discount is 4 355,50 Lekë
E
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Kjo Anello është një llambë e varur elegante dhe moderne. Pjesa e sipërme e unazës është e zezë me shkëlqim mat dhe pjesa e poshtme përbëhet nga një unazë LED e integruar. Unaza LED ka 60 vat dhe jep 6777 lumen. Kjo llambë e varur ka një sistem errësues të integruar shumë të veçantë. Llamba mund të zvogëlohet në tre hapa. Kjo do të thotë që ju mund të zgjidhni pozicionin tuaj të zbehjes. Në pozicionin 1 llamba shkëlqen 100%, në pozicionin 2 për 60% dhe pozicioni 3 është dritë jashtëzakonisht komode: atëherë llamba shkëlqen vetëm për 30%. Kur shtypni çelësin, llamba tregon automatikisht gamën e pozicioneve të saj. Duke shtypur sërish çelësin, ju zgjidhni një modalitet drite, i cili gjithashtu fiket llambën. Nëse më pas shtypni përsëri çelësin, llamba ka modalitetin e dritës që keni zgjedhur. Kjo unazë ka një diametër prej 80 cm dhe është gjithashtu në dispozicion në 40 cm dhe 60 cm. Një perlë moderne për shtëpinë tuaj!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99149
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V 2700K
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjePo, kjo llambë përfshin një zbehës
Përgjithëse 
EAN08718881097966
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiPlastikë me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 80 cm - lartësia 120 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 120 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 50 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 21 cm - lartësia 4,5 cm
Gjatësia e kordonit110 cm
Pesha2.1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 88 cm - gjatësia 12 cm - gjerësia 88 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëE list podatkov
Fuqia totale 60 watt
Lumenet totale6777
Orët e djegies 30000
Kelvin2.700 K
CRI80
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!