Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë e varur industriale e zezë 3 dritë - Cava

9 045,00 Lekë 5 635,00 Lekë
Discount is 3 410,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Cava 3 është një llambë e varur elegante për entuziastët industrialë. Me këtë llambë të varur Cava 3 keni tre llamba të lidhura me njëra-tjetrën, të cilat mund të varen edhe nga tavani dhe mund të gjejnë vendin e tyre në çdo ambient të brendshëm. Kjo llambë unike e tavanit ndihet ekstra si në shtëpi në një mjedis të vështirë dhe ka një ndikim të menjëhershëm. Korniza e llambës së varur është prej çeliku dhe i jep llambës pamjen e saj elegante. Përveç dizajnit të llambës, ajo ka edhe një funksion zbehjeje (dimmer nuk përfshihet) me të cilin mund të përcaktoni vetë ndriçimin e ndriçimit.
Llamba ka një diametër prej 40 cm dhe një lartësi prej 150 cm. Pllaka e montimit ka një diametër prej 10 cm dhe një lartësi prej 2,5 cm. Me tre burime të bukura drite me një montim E27 (maksimumi 60 Watt) mund ta plotësoni plotësisht llambën, këto nuk përfshihen. Në përgjithësi, kjo llambë e varur me errësim është një pasuri e vërtetë për çdo dhomë ndenjeje!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit92979
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881048159
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 150 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 150 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 45 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 10 cm - lartësia 2,5 cm
Gjatësia e kordonit140 cm
Pesha0.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 22 cm - gjatësia 13 cm - gjerësia 13 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave3
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!