Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba moderne e tavanit e zezë përfshirë LED dhe dimmer - Rondas

21 419,00 Lekë 15 669,00 Lekë
Discount is 5 750,00 Lekë
F
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Nëse jeni duke kërkuar për një tërheqës të vërtetë në tavanin tuaj, koleksioni i ri i Rondas është pikërisht ajo që ju nevojitet! Kjo llambë unike e tavanit me ndriçim të integruar LED prej 3000 Kelvin nuk është vetëm shumë moderne dhe elegante, por gjithashtu ka një funksion të integruar të zbehjes. Mund të klikoni çelësin derisa të keni pozicionin e dëshiruar të zbehjes. Llamba mund të zbehet në tre hapa. Kjo ju lejon të përcaktoni lehtësisht atmosferën në hapësirën tuaj të jetesës pa shpenzuar para për një çelës dimmer, kështu që një gjë e vërtetë e domosdoshme! Shënim: Rondas nuk ka një funksion memorie, prandaj mos mbani mend pozicionin tuaj të fundit të zbehjes. Llamba e tavanit është 13,5 cm e lartë, 77 cm e gjatë dhe 55 cm e gjerë. Pllaka e montimit ka një diametër prej 23 cm. Llamba është me të vërtetë një energji elektrike me 30 watts, 812 lumens dhe 3000 Kelvin. Numri i përgjithshëm i orëve të djegies është 30,000. Ju mund t'i ktheni unazat, kështu që ju mund ta bëni llambën plotësisht sipas shijes tuaj! Llambë tavani super e hijshme dhe e dobishme kjo Rondas!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit94114
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V 3000K
Funksioni i dritësDritë indirekte
Me zbehjePo, kjo llambë përfshin një zbehës
Përgjithëse 
EAN08718881058455
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaFormë organike
Color & Material 
NgjyraE zezë
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 13,5 cm - gjatësia 77 cm - gjerësia 55 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 23 cm
Pesha1.6 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 47 cm - gjatësia 53 cm - gjerësia 15 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 30 watt
Lumenet totale812
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
CRI80
Lamp Shade 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!