Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba fshatare trekëmbëshe bambu me të bardhë - Canna Diamond

18 685,00 Lekë 6 105,00 Lekë
Discount is 12 580,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Çfarë llambë e gëzuar dyshemeje është Canna Diamond! Kombinimi i saj i ngjyrës së bardhë me bambu natyral e bën atë shumë rural. Llamba e dyshemesë është prej çeliku me bambu. Ka një diametër prej 26 cm dhe një lartësi prej 140 cm. Këmba ka një diametër prej 35 cm dhe një lartësi prej 106 cm. Kordoni Canna Diamond ka një gjatësi prej 230 cm. Llambat e tavolinës e përfundoni me një burim drite me një montim E27 me maksimum 40 vat. Sigurohuni që ta porosisni veçmas, sepse nuk përfshihet. Një llambë tavoline e bukur për dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies ose dhomën e gjumit. Bëjeni komod në shtëpi me Canna Diamond!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit104915
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përLED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881132353
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliRural
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraNatyrale me E bardhë
MaterialiBambu me Çelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 42 cm - lartësia 140 cm
Dimensioni bazëDiametri 35 cm - lartësia 106 cm
Gjatësia e kabllit230 cm
Pesha4.4 kg
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët40
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesDiametri 42 cm - lartësia 37 cm
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitSheshi - dyshemeje
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëYes, with cord and adapter
package 
Dimensionet e paketimitLartësia 44 cm - gjatësia 40 cm - gjerësia 41 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!