Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur orientale e zeze me ar 50 cm - Japke

8 579,00 Lekë 5 329,00 Lekë
Discount is 3 250,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 7 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Llamba e varur Japke është një tërheqëse e vërtetë për një brendshme orientale! Llamba është prej çeliku dhe është e përfunduar me ngjyrë të zezë dhe ari. Dimensionet totale të llambës janë 140 cm e lartë, 50 cm e gjatë dhe 31.5 cm e gjerë. Për shkak të këtyre dimensioneve, kjo llambë përshtatet bukur mbi tryezën e ngrënies ose në dhomën e ndenjes. Sigurohuni që të porosisni një burim drite me një montim E27 për të përfunduar llambën. Kjo llambë e varur mund të zvogëlohet, por nuk përfshihet një dimmer. Nuk mund të ndaloni së ngulituri në këtë llambë të varur: Japke nuk duhet të mungojë në brendësinë tuaj! Kjo është një tërheqje e vërtetë e syve.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit106630
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përLED
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881149467
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliOriental
FormaI rrumbullakët
Color & Material 
NgjyraE zezë me Ari
MaterialiÇelik
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeThellësia 31,5 cm - lartësia 140 cm - gjatësia 50 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 12 cm - lartësia 2,5 cm
Dimensioni i hijesLartësia 17 cm - gjatësia 50 cm - gjerësia 31,5 cm
Pesha1 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 19 cm - gjatësia 52 cm - gjerësia 38 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Korridori - papafingo, Zyrë - dhomë studimi, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dyqani - ekspozita, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!