Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur e rregullueshme prej bronzi e zbehtë në të ngrohtë përfshirë LED - Juliet

60 359,00 Lekë 44 535,00 Lekë
Discount is 15 824,00 Lekë
Përfshirë TVSH

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Ky produkt kualifikohet për transport falas

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Ngjyra të tjera

Aksesorë

Detajet

Juliet është llamba perfekte e varur në zyrën, kuzhinën apo dhomën tuaj moderne! Është i dekoruar bukur në një ngjyrë bronzi që e bën atë shumë të përjetshëm. Llamba është e rregullueshme në lartësi, shumë e përshtatshme për mbi tryezën e ngrënies: një lartësi minimale 90 cm dhe një lartësi maksimale 180 cm. Pllaka e montimit ka një gjatësi prej 50.5 cm. Gjatësia e llambës është gjithashtu e rregullueshme: minimumi 120 cm dhe maksimumi 179 cm! Llamba ka LED të pazëvendësueshëm (të integruar në ndriçues). Ka një dalje drite prej 4950 lumens. Llamba mund të zbehet në intensitetin e dritës dhe ngjyrën e lehtë me anë të dimmerit me prekje në pajisje. Mund të zbehet me ngjyra të lehta (temperatura e ngjyrës): vendosni Kelvin tuaj nga 2700 Kelvin (e bardhë e ngrohtë) në 5000 Kelvin (dritë e bardhë pune). Falë 25,000 orëve të djegies, ju do të shijoni Zhulietën për një kohë të gjatë. Përcaktoni vetë atmosferën tuaj me këtë Zhuliet!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit99021
PërshtatjeLED (pa zëvendësim)
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V 2700 - 5000K
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjePo, kjo llambë përfshin një zbehës
Përgjithëse 
EAN04012248333051
MarkaPaul Neuhaus
ManualShkarkoni PDF
StiliDizajni
FormaI zgjatur
Color & Material 
NgjyraTunxh në flori
MaterialiAlumin
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 180 cm - gjatësia 120 cm - gjerësia 5,5 cm
E rregullueshme në lartësiMe rregullim lartësie maksimumi: 180 cm - Me rregullim lartësie minimumi: 90 cm
Dimensioni i pllakës së montimitLartësia 4,5 cm - gjatësia 50,5 cm - gjerësia 5,5 cm
Gjatësia e kordonit170 cm
Pesha2.7 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 8 cm - gjatësia 123 cm - gjerësia 14 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave3
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëE list podatkov
Fuqia totale 42 watt
Lumenet totale2085
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K - 5.000 K
CRI80
Opsione 
DhomaDhoma e ndenjes, Kuzhinë, Dhoma e gjumit, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesPo, me funksionin e prekjes
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!