Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Dritë LED e futur LEDlite Recta

4 039,00 Lekë
this price may change in 6 days
F

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Detajet

Kjo llambë e futur është super ekonomike falë ndriçimit të integruar LED (LED që nuk zëvendësohet). Ka një gjatësi prej 11 cm dhe një lartësi prej 5,5 cm. Prerja e kësaj llambë është: 4 cm me 10,5 cm. Është e lehtë për t'u lidhur me 230 Volt. LED i integruar ka një dalje prej 140 lumens dhe 3000 Kelvin. Me 30,000 orë djegie, burimi i dritës do të zgjasë shumë! IP44 siguron që ju mund ta vendosni lehtësisht jashtë dhe për këtë arsye është i shkëlqyer si ndriçim i jashtëm në kopsht ose nën tarracë!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit45085
Llamba e përfshirëPo përfshirëLED (pa zëvendësim) 230V
Funksioni i dritësDritë direkte
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN08718881004834
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaDrejtkëndor, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiInoks me Plastikë
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 5,5 cm - gjatësia 11 cm - gjerësia 4,5 cm
Dimensionet e integruaraThellësia 5,5 cm - gjatësia 10,5 cm - gjerësia 4 cm
Pesha0.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 7 cm - gjatësia 11 cm - gjerësia 11 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave0
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Tensioni i furnizimit220V/230V
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 1.6 watt
Lumenet totale140
Orët e djegies 30000
Kelvin3.000 K
CRI80
Opsione 
DhomaNdriçimi i jashtëm, Banja, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitMuri
Technical Spec's 
Vlera IPIP44
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!