Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Transformatori i mausit Osram 70VA

2 505,00 Lekë
this price may change in 2 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Transformatori Osram është jashtëzakonisht kompakt, i zbehtë universalisht dhe mund të përdoret lehtësisht në instalimet më të vështira. Ju përdorni një transformator kur dëshironi të konvertoni një tension të lartë alternues, pra nga 230 volt në 12 volt. Një transformator është i njëjtë me një drejtues, por ai kontrollon disa llamba në të njëjtën kohë. Transformatori i mausit Osram 70VA ju ofron mundësinë e lidhjes së 2 llambave (ose 4 llambave në varësi të prerjes së telit të përdorur). Ky transformator elektronik halogjen është i përshtatshëm për llambat 12V (tension të ulët) nga 20W deri në maksimum 70 Watt. Ai mund të zvogëlohet si me një zbehës të skajit pasardhës ashtu edhe me një zbutës të skajit kryesor.
Ka një lartësi prej 3.5 cm dhe një gjatësi prej 11 cm.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit23667
Me zbehjeJo e zbehtë
Përgjithëse 
EAN04050300442310
MarkaOsram
Pesha0.1 kg
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 3,5 cm - gjatësia 11 cm - gjerësia 5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 11 cm - gjatësia 6 cm - gjerësia 3 cm
Technical Spec's 
Tensioni i furnizimit12V
Me kordon dhe prizëJo, pa kabëll dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!