Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 llamba qiri me fije LED E14 BXS35 1W 100LM 2200K

3 585,00 Lekë 1 799,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
F
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 799,00 Lekë 50% Ulja
  • 2 x 1 618,20 Lekë 3 236,40 Lekë 55% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Llamba e qiririt është kthyer, dhe këtë herë nuk mund t'i djegësh gishtat në të! Kjo është një llambë qiri me dritë LED me 25,000 orë djegie, kështu që ju mund të shijoni burimin tuaj të bukur të dritës për një kohë të gjatë! Llamba ka një montim të vogël E14 dhe kjo llambë qiri garanton gjithashtu dritë shumë të këndshme atmosferike të bardhë të ngrohtë për shkak të 2200 Kelvin dhe 100 lumens. Kjo llambë qiri është e lartë 11.5 cm dhe ka një diametër prej 3.2 cm. Një domosdoshmëri e vërtetë për ndriçimin e hapësirave tuaja. Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01860
PërshtatjeE14
Me zbehjeJo e zbehtë
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 1 watt
Lumenet totale100
Orët e djegies 25000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08718881051906
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup5
Pesha10 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,2 cm - lartësia 11,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!