Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 5 llamba LED me rrymim E14 P45 5W 470 lm 2700K

2 485,00 Lekë
F
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 2 485,00 Lekë
  • 2 x 2 355,05 Lekë 4 710,10 Lekë 5% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Dardha është plotësisht në përputhje me tendencat më të fundit! E pajisur me ndriçim të shkëlqyeshëm LED. Burimi i dritës është 7.8 cm i lartë dhe ka një diametër prej 4.5 cm. Llamba ka një montim të vogël E14 dhe përveç kësaj, ky burim drite garanton natyrshëm dritë të ngrohtë atmosferike shumë të këndshme, për shkak të 470 lumens dhe 2700 Kelvin. Drita mund të zvogëlohet, por ju nevojitet një zbutës i jashtëm për këtë. Burimi i dritës ka një kënd të rrezes prej 320 gradë. Faza e ndezjes dhe e fikjes. Një domosdoshmëri e vërtetë! Tani edhe më lirë si një grup prej 5!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02236
PërshtatjeE14
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale470
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881073991
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup5
Pesha15 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 4,5 cm - lartësia 7,8 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!