Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 3 llamba LED me errësim E27 G95 ari 5W 450 lm 2200K

3 305,00 Lekë 2 759,00 Lekë
Discount is 546,00 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
F
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Burim shumë i bukur drite në formën e llambës tradicionale. Shijoni përfitimet e LED, harroni barrën e llambave inkandeshente! Falë formës së madhe goditëse, shkëlqimit të artë dhe fijeve të dukshme, një burim i bukur drite për t'u parë dhe për këtë arsye duhet të jetë mjaft i dukshëm në pajisjen tuaj! Dritë atmosferike e bardhë e ngrohtë dhe gjithashtu super efikase në energji, me një konsum prej vetëm 5 Watt. Burimi i dritës ka një lartësi prej 13.5 cm dhe një diametër prej 9.5 cm. Lidhja e artë e bën atë edhe më të veçantë. Ky filament është gjithashtu i errësueshëm (dimmer nuk përfshihet). Zgjedhja perfekte për të gjithë! Faza e ndezjes dhe e fikjes. Tani edhe më lirë si një grup prej 3!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01866
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale450
Orët e djegies 25000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881051944
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup3
Pesha70 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 9,5 cm - lartësia 13,5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!