Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Set me 3 llamba LED G9 CUTE PC 2W 200 lm 2700K

1 789,00 Lekë
F
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 789,00 Lekë
  • 2 x 1 699,55 Lekë 3 399,10 Lekë 5% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Burimi i përsosur i dritës G9 për pajisjen tuaj. Kjo llambë e vogël LED ka një pamje të mirë dhe jep dritë atmosferike. Burimi i dritës është 4.8 cm i lartë dhe ka një diametër prej 1.6 cm. Burimi i dritës ka një kënd të rrezes prej 360 gradë. Për shkak të 200 lumens dhe 2700 Kelvin, ai jep dritë të ngrohtë të bardhë. Efiçent në energji dhe garanton mijëra orë djegie... Ideale! Tani edhe më lirë si një grup prej 3!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01918
PërshtatjeG9
Me zbehjeJo e zbehtë
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 2 watt
Lumenet totale200
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit200
Përgjithëse 
EAN08718881053986
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup3
Pesha10 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 1,6 cm - lartësia 4,8 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 2 cm - gjatësia 6 cm - gjerësia 2 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!