Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë tavoline klasike/llambë noteriale bronzi me xham jeshil - Banker

8 889,00 Lekë 6 666,75 Lekë
Discount is 2 222,25 Lekë Ky çmim promocional mund të jetë i ndryshëm në 2 ditë
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Ngjyra të tjera
Më shumë nga kjo seri

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Klasiku i vërtetë: llamba e noterit/bankirit! Përfunduar me bronz dhe jeshile. Mund të shërbejë në mënyrë të përkryer si tërheqëse në tavolinën tuaj. Llamba ka një montim E27 (maksimumi 60 Watt) dhe furnizohet pa burim drite. Ka një lartësi prej 35 cm dhe një gjerësi prej 26.5 cm. Kjo llambë klasike është e zbehtë (nuk përfshihet dimmer) për ta bërë atë komode në mbrëmje! Llamba furnizohet me kordon dhe prizë. Plotësoni tavolinën ose zyrën tuaj me këtë llambë noteriale!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit44191
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale, Lexim
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881002229
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliKlasik / antik, Retro
FormaI rrumbullakët, I zgjatur
Color & Material 
NgjyraJeshile me Bronz
MaterialiÇelik me Xham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeLartësia 35 cm - gjatësia 26,5 cm - gjerësia 25 cm
Dimensioni bazëDiametri 15 cm - lartësia 7 cm
Gjatësia e kabllit160 cm
Pesha1.4 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 33 cm - gjatësia 44 cm - gjerësia 26,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Abazhur 
Me hijePo, hije e përfshirë
Dimensioni i hijesLartësia 8 cm - gjatësia 22 cm - gjerësia 13,5 cm
Opsione 
DhomaZyrë - dhomë studimi, Dhoma e ndenjes, Ndriçimi i brendshëm
Zona e instalimitTavoline
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Funksioni i prekjesJo, pa funksion të prekjes
Me kordon dhe prizëPo, me kabllo dhe prizë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!