Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED me filament P45 4W 470 lm 2700K transparente

899,00 Lekë
this price may change in 2 days
E
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Ky burim drite LED krijon një atmosferë komode në shtëpi. Shijoni jetëgjatësinë e gjatë të LED për shkak të numrit mesatar të orëve të djegies prej 25,000. Burimi i dritës ka një dalje drite prej 2700 Kelvin dhe 470 lumen, kështu që llamba siguron dritë të ngrohtë të bardhë dhe funksionale. Ky burim drite ka një lartësi prej 7.7 cm dhe një diametër prej 4.5 cm. Me këtë burim drite G45 prej 4W ju mund t'i siguroni çdo llambë një pajisje E14 me një burim të bukur drite! Përfundoni llambën tuaj me këtë burim të këndshëm drite.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01868
PërshtatjeE14
Me zbehjeJo e zbehtë
Etiketat e energjisëE list podatkov
Fuqia totale 4 watt
Lumenet totale470
Orët e djegies 25000
Kelvin2.700 K
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881051951
MarkaLUEDD
Pesha50 g
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 4,5 cm - lartësia 7,7 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 5 cm - gjatësia 9 cm - gjerësia 5 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!