Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llambë LED E27 240V 12W 1200lm A60 e zbehtë

995,00 Lekë
this price may change in 3 days
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Detajet

Ky burim drite argëtues E27 ofron zëvendësimin e përsosur për burimet tuaja të vjetra të dritës.
Burimi i dritës mund të zvogëlohet dhe është i pajisur me një modul LED super ekonomik (etiketë energjie A++ dhe 20,000 orë djegie). Ka një dalje drite prej 1200 lumens dhe 2700 Kelvin, një fuqi e vërtetë e këtij burimi drite E27! Kjo llambë mund të zbehet gjithashtu me një dimmer të jashtëm; prandaj siguroni ndriçim të zbehtë në mbrëmje.
Ka një lartësi prej 11.2 cm dhe një diametër prej 6 cm.
Plotësoni llambat tuaja me këtë burim drite.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01984
PërshtatjeE27
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Fuqia totale 12 watt
Lumenet totale1200
Orët e djegies 15000
Kelvin2.700 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
Përgjithëse 
EAN08712879137047
MarkaCalex
Pesha75 g
FormaI rrumbullakët
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 11,2 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 13 cm - gjatësia 6 cm - gjerësia 6 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësE bardhë e ngrohtë
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!