Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Llamba e varur retro çeliku - Shell

9 089,00 Lekë
this price may change in 6 days

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Aksesorë

Ju lutemi vini re se llamba më lart është ofruar pa një burim drite, ju lutemi porositni ndarë.

Detajet

Le të shkojmë vintage me llambën tonë të varur Shell! Një llambë e varur dekorative dhe atmosferike me rrasa metalike që i jep një prekje industriale. Korniza metalike prej çeliku me rrasa përshtatet në mënyrë të përkryer në një brendshme të freskët. Burimi i dritës është i mbyllur në xhami transparent, i cili krijon ngrohtësi dhe atmosferë!
Prandaj zgjidhni një llambë të bukur filamenti me një montim të madh E27, llamba furnizohet pa burim drite, prandaj sigurohuni që ta porosisni me të (maksimumi 60 Watt).
Llamba ka një lartësi prej 78 cm dhe një diametër prej 22 cm. Llamba varet në një zinxhir të trashë në mënyrë që të mund ta shkurtoni lehtësisht në lartësinë e dëshiruar gjatë instalimit.
Mund të errësohet gjithashtu me një dimmer të jashtëm (dimmer nuk përfshihet). Krijoni një atmosferë retro të lezetshme në shtëpi me Shell-in tonë.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit70053
PërshtatjeE27
Llamba e përfshirëJo përjashtuar llambë ndriçimi
Të përshtatshme përHalogjen, Inkandeshente, LED, Llambë fluoreshente kompakte
Funksioni i dritësAtmosfera, Dritë direkte, Funksionale
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Përgjithëse 
EAN08718881013478
MarkaQAZQA
ManualShkarkoni PDF
StiliModern
FormaI rrumbullakët
DhomaNdriçimi i jashtëm
Color & Material 
NgjyraÇelik
MaterialiMetal me Xham,Inoks
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 22 cm - lartësia 78 cm
Dimensioni i pllakës së montimitDiametri 8,5 cm
Gjatësia e kabllit56 cm
Pesha1.2 kg
Dimensionet e paketimitLartësia 27,5 cm - gjatësia 24 cm - gjerësia 22,5 cm
Drita e llambës 
Numri i dritave1
Vatët60
Tensioni i furnizimit220V/230V
Opsione 
Zona e instalimitTavani
Technical Spec's 
Vlera IPIP20
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!