Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Komplet llambash qirinjsh me 3 fije LED E14 3W 2700K 250lm F35 e ndrydhur

1 189,00 Lekë
G
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 1 189,00 Lekë
  • 3 x 1 129,55 Lekë 3 388,65 Lekë 5% Ulja
  • 6 x 1 070,10 Lekë 6 420,60 Lekë 10% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Llamba e qiririt është kthyer, dhe këtë herë nuk mund t'i djegësh gishtat në të! Kjo është një llambë qiri me dritë LED me një etiketë energjie A. Kjo dritë jo vetëm që është shumë e mirë për portofolin tuaj, por ju gjithashtu kontribuoni për një mjedis më të mirë! Llamba ka një montim të vogël E14 dhe kjo llambë qiri garanton gjithashtu dritë atmosferike të ngrohtë të bardhë shumë të këndshme. Drita mund të zbehet, por sigurisht që keni nevojë për një dimmer të jashtëm. Tani edhe më lirë si një grup prej 3!

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit02233
PërshtatjeE14
Me zbehjeZbehja nuk përfshihet
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 3 watt
Lumenet totale250
Kelvin2.700 K
Tensioni i furnizimit230
FilamentFilament
Përgjithëse 
EAN08718881073960
MarkaLUEDD
Numri i artikujve në një grup3
Pesha60 g
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 3,5 cm - lartësia 12 cm

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!