Transporti falas nga 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

Filament LED i përdredhur ST64 5W 400 lm 2200K i pastër

1 899,00 Lekë
this price may change in 2 days
G
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Ekonimia e shfaqur gjithmonë bazohet në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar (MSRP) është çmimi i rekomanduar për pakicën nga prodhuesi i produktit. Lambadhedrita jep çmimin e rekomanduar si çmim referencë.

Detajet

Llambë LED shumë e bukur në stilin e një llambë klasike. Shijoni përfitimet e LED-it, harroni barrën e llambës! Falë formës së bukur dhe filamentit të dukshëm që shkon në një spirale, ky burim drite është ai që mund të shihet në pajisjen tuaj. Duke i bërë 'filamentet' tepër të gjata të padallueshme nga llamba e vërtetë. E krijuar posaçërisht për të krijuar atmosferën e duhur dhe gjithashtu për të djegur me efikasitet energjie për mijëra orë. Burimi i dritës ka një kënd të rrezes prej 310 gradë. Ajo ka një dalje drite prej 400 lumens dhe 2200 Kelvin.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01944
PërshtatjeE27
Me zbehjeJo e zbehtë
Etiketat e energjisëG list podatkov
Fuqia totale 5 watt
Lumenet totale400
Orët e djegies 25000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentGedraaid
Përgjithëse 
EAN08718881057823
MarkaLUEDD
Pesha50 g
Color & Material 
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6,4 cm - lartësia 14,6 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 7,1 cm - gjatësia 15,5 cm - gjerësia 7,1 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!