Free Shipping from 42500 lekë

Me një vlerë porosie prej 42500 lekë ose më shumë, do të dorëzojmë llambat tuaja pa pagesë! Porositjet e vendosura para 22.00 uur do të dërgohen të njëjtin ditë.

Politikë e Kthimit për 30 ditë

Ndonjëherë ndodh që nuk jeni plotësisht të kënaqur me një produkt. Atëherë natyrisht mund ta ktheni atë. Ne me kënaqësi do t'i kujdesemi për këtë. Mund të ktheni blerjen tuaj brenda 30 ditëve pas dorëzimit.

E27 LED llambë me filament të përdredhur A60 transparente 3W 210 lm 2200K

705,00 Lekë
Ose kurseni deri në X % në çmimin për copë kur blini X
F
Zgjidhni sasinë tuaj:
  • 1 x 705,00 Lekë
  • 3 x 669,75 Lekë 2 009,25 Lekë 5% Ulja
  • 6 x 634,50 Lekë 3 807,00 Lekë 10% Ulja
Përfshirë TVSH

Falas dërgesa nga 42 500 Lekë

Nevojë për ndihmë?
Ekipi ynë është pothuajse 5 ditë ditë në javë.

Çdo javë, çmimet tona mund të ndryshojnë për shkak të disponueshmërisë së stokut dhe shitjeve të javës së mëparshme. Prandaj, çmimet mund të rriten ose ulen, por gjithashtu mund të mbeten të njëjtat si më parë. Dita kur çmimi do të caktohet përsëri tregoh


Zbritja e treguar është gjithmonë bazuar në çmimin e rekomanduar. Ky çmim i rekomanduar është çmimi i rekomanduar i shitjes me pakicë nga prodhuesi i produktit.

Më shumë nga kjo seri
upsell

Gjetëm produkte të tjera që mund t'ju pëlqejnë!

Detajet

Një llambë LED shumë e bukur spirale në stilin e një llambë klasike. Shijoni përfitimet e LED-it, harroni barrën e llambës! Filamenti ka një lartësi prej 10,5 cm dhe një diametër prej 6 cm. Falë formës së bukur dhe fijeve të dukshme, është me të vërtetë një burim drite që mund të shihet në pajisjen tuaj. E krijuar posaçërisht për të krijuar atmosferën e duhur dhe llamba gjithashtu ka 25,000 orë djegie, kështu që ju mund të shijoni ndriçimin për një kohë të gjatë. Ju lutemi vini re: ky burim drite nuk mund të zbehet. Me vetëm 210 lumen dhe 2200 kelvin, ai lëshon dritë të pastër të ngrohtë. Shumë komod! Ky burim drite është një domosdoshmëri e vërtetë në shtëpi.

Më Shumë Informacion

Më Shumë Informacion
Detajet e produktit 
Numri i artikullit01947
PërshtatjeE27
Me zbehjeJo e zbehtë
Etiketat e energjisëF list podatkov
Fuqia totale 3 watt
Lumenet totale210
Orët e djegies 25000
Kelvin2.200 K
CRI80
Tensioni i furnizimit230
FilamentGedraaid
Përgjithëse 
EAN08718881057854
MarkaLUEDD
ManualShkarkoni PDF
Pesha40 g
Color & Material 
NgjyraTransparente
MaterialiXham
Sizes & Weight 
Dimensionet e përgjithshmeDiametri 6 cm - lartësia 10,5 cm
Dimensionet e paketimitLartësia 6,2 cm - gjatësia 11,5 cm - gjerësia 6,2 cm
Drita e llambës 
Ngjyra e llambësNdriçim atmosferik
Inteligjentë 
Smartno

Shërbimi dhe kthimet

Shërbimi Shërbimi

Jemi këtu për ty për të krijuar më shumë hapësirë për atmosferë. Prandaj, merr 30 ditëve periudhën e mendimit në blerjen tënde, të gjitha produktet tona janë me garanci , dhe jemi lehtësisht të arritshëm 5 ditë ditë në javë.

Kthimet Kthimet

Nëse nuk je i kënaqur me porosinë tënde, mund ta dërgosh përsëri tek ne. Ke 30 ditëve për ta kthyer porosinë tënde plotësisht ose pjesërisht.

Mund të na dërgosh email në [email protected].

  • Transport falas duke filluar nga 42500 Lekë
  • Kthim pa pagesë 30 ditëve

Pyetje lidhur me produktin

Asnjë pyetje ende. Bëhu i pari që bën pyetjen!